0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Новости

Как совместить приятное с полезным?

21.10.2016

Вечер пятницы. Усталость за неделю валит с ног, но спать не хочется. Что делать? Обнимать диван и смотреть бессмысленные фильмы желания нет, но и сил, чтобы подняться и пойти на вечернюю прогулку, тоже нет. Если вам з ..

Читать далее...

ТОП-8 книг для осени

21.10.2016

В очередной раз перевернулась страница календаря и за окном летние пейзажи начинают блекнуть. Осень стремительно ворвалась не только на наши просторы, но и оставила осадок легкой печали в душе. Когда дни становятся се ..

Читать далее...

Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
Зошит для тестової перевірки знань з української мови 3 клас Оновлена програма Авт.: Пономарьова К. І. Вид_во: Генеза (2017!)
  У зошиті вміщено тестові завдання для перевірки знань з української мови за Оновленою програмою 2016 року. Кожна тематична тестова робота представлена у 2-х варіантах, які містять по 8 завдань: чотири перших - закритого типу по вибіру правильної відповіді з 3-х запропонованих варіантів, ре..
16 грн. Без НДС: 16 грн.
Зошит з української мови 3 клас Золочевська О. Ф., Вінникова С. В., Загорулько Т. М. Вид-во: Генеза
   Робочий зошит до підручника Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Українська мова 3 клас за новою програмою для шкіл з російською мовою навчання.    Схвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист від 11.01.2014 р.). ..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
Підручник Українська мова 3 клас Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Вид-во: Генеза (для шкіл з рос. мов. навч.)
   Підручник з української мови за новою програмою для 3 класу  загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання.    Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. ..
65 грн. Без НДС: 65 грн.
Уроки української мови в 3 класі Золочевська О. Ф., Дегтяренко К. В., Шастіна С. В. Вид-во: Генеза
   Методичний посібник для вчителів містить календарно-тематичне планування та орієнтовні розробки уроків відповідно до навчального плану для 3 класу з украінської мови для шкіл з російською мовою навчання ..
45 грн. Без НДС: 45 грн.