0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-10% English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Книга містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. Книга яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, ребуси, прислів’я. зміст яких по..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
English Teacher's Book 3 Книга для вчителя з англійської мови 3 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Вид-во: Генеза
Книжка для вчитедя 3 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
-10% Іноземні мови 1-4 класи Типові освітні програми Методичні рекомендації 2019-2020 навчальний рік НУШ Шопулко М. Вид-во: Ранок
Збірник містить методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2019/2020 навчальному році, Державний стандарт початкової освіти й типові освітні програми з іноземних мов для 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, розроблені під керівництвом О. Я. Савченко та Р. Б. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Інформатика Робочий зошит 3 клас До підручника О. Коршунової - Кульматицька О. Вид-во: Богдан
Посібник розроблений відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника «Сходинки до інформатики, 3 кл.» О. В. Коршунової. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню і поглибленню знань та вмінь з основ інформатики, розвивають логічне та творче ми..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Альбом із шаблонами Образотворче мистецтво 3 клас До підручника С.Трач, М.Резниченко - Горошко Н. А. Вид-во: Ранок
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 3 класу та підручником С.К. Трач, М. І. Резніченко «Образотворче мистецтв. 3 клас». Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для учнів формі пояснює особливості мо..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Альбом друга природи 3 клас Навколишній світ Грущинська І. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник «Альбом друга природи. Навколишній світ» є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство» (автор І. В. Грущинська). Видання укладено на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 3 класі. За задумом автора, в альбомі вміщено невеликі з..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас До підручника М.Резниченка, С.Трач - Шевченко Н. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до оновленої чинної програми МОН України та підручника М. Резніченко, С. Трач «Образотворче мистецтво. 3 кла..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас До підручника О.Калініченко, В.Сергієнко - Демчак О., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до оновленої програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів та підручника Калініченко О. В. Образотвор..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас Оновлена програма Дятленко О. Вид-во: Літера
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для орган..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Трудове навчання 3 клас Оновлена програма Дятленко О., Кліщ О. Вид-во: Літера
Альбом-посібник містить посильні завдання з трудового навчання, схеми виконання і зразки готових виробів. Зміст посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для організації роботи учнів 3-го класу загальноосвітніх нав..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Англійська мова 3 клас Зошит для контролю рівня знань До підручника А.М. Несвіт - Пащенко Л. В. Вид-во: Ранок
Зошит (автор Пащенко Л. В.), укладений до підручника А. М. Несвіт, містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 3 класів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Англійська мова 3 клас Зошит для контролю рівня знань Оновлена програма До підручника О.Д. Карп'юк - Мясоєдова С. В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 3 класів. Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). Для учнів загальноо..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-5% Атлас Природознавство 3 - 4 класи Вид-во: Картографія
Атлас можно назвать хрестоматией, в нем помещено много пояснительной информации: карты, схемы, таблицы, иллюстрации. Следует среди смысловой нагрузки выделить карты, которые являются важным учебно-методическим компонентом работы на уроке естествознания. Нужными и интересными являются ко..
20 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-10% Атлас Природознавство 3-4 класи Із контурними картами і завданнями Оновлена програма Вид-во: Ранок
Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній навчальній програмі з природознавства з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН від 05.08.2016 № 948. Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-5% Атлас Я у світі 3 - 4 класи Вид-во: Картографія
Атлас з предмету Я у світі на 3-4 клас.  Схвалено для використання у ЗНЗ МОН України. ..
22 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.