0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Шкільна література 2 клас / Учебная литература для 2 класса

-11% Внеклассное чтение 2 класс Мишина Л. С. Изд-во: ПЕТ
Пособие Внеклассное чтение. 2 класс создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нём собраны интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способст..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Внеклассное чтение 2 класс Обновленная программа Лапшина И. Н. Изд-во: Освита
Хрестоматия по Внеклассному чтению для учеников 2 класса составлена по Обновленной программе 2016 года и дополняет любой учебник Литературное чтение 2 класс Новая программа. В книге представлены произведения к разделам самостоятельного чтения, вопросы и задания к ним для формирован..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Збірник Математика 2 клас Задачи, вправи, тести НУШ Будна Н. Вид-во: Богдан
У збірнику запропоновано завдання для поглиблення, закріплення та автоматизації навичок обчислень в межах 20 і 100. Вправи для усного рахунку, а також задачі, вправи й творчі завдання до них відповідають типовим освітнім програмам та Державному стандарту початкової освіти. Подано цікаві задачі дл..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Золотий віночок 2 клас Хрестоматія для додаткового читання Оновлена програма Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане.  Хре..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-11% Кейс-технологія в початковій школі Порадник для вчителя НУШ Плющ Ю. Вид-во: Основа
У посібнику запропоновано досвід впровадження кейс-технології у навчання школярів початкової школи. Докладно розглянуто теоретичні засади методу та запропоновано найрізноманітніший практичний матеріал: інтегровані кейс-уроки та фрагменти уроків за кейс-технологією для школярів 1–4 класів. Запропо..
95 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-20% Підручник Основи здоров'я 2 клас Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Підручник доопрацьовано за новою навчальною програмою, його матеріал чітко структурований, містить практичні роботи, завдання як для виконання самостійно, так і разом з дорослими. Загадки, ребуси і прислів’я, наявні в підручнику, сприятимуть зацікавленості учнів предметом «Основи здоров..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Сходинки до інформатики 2 клас Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
Матеріал підручника для 2 класу формує початкові уявлення про базові поняття інформатики, навички роботи з комп’ютерними програмами, логічне та критичне мислення. Завдання сприяють формуванню вмінь учнів аналізувати конкретну життєву ситуацію і, спираючись на отримані знання, знаходити її роз..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Сходинки до інформатики 2 клас Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я., Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта
Підручник, що є основою навчально-методичного комплекту для 2 класу «Сходинки до інформатики», укладено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та відповідної базової навчальної програми. Навчальний матеріал, викладений в цікавій, доступній формі, спрямований..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Українська мова 2 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Підручник є основою НМК з української мови для 2 класу. Укладений відповідно до нової Навчальної програми  для ЗНЗ з навчанням українською мовою для 1–4 класів. Навчальний матеріал подано за принципами доступності, наочності. Передбачено роботу в парах, групах та колективно. Практичні з..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-21% Підручник Українська мова 2 клас Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Підручник написаний відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Реалізацію завдань мовленнєвої, мовної, соціокультурної та діяльнісної змістових ліній забезпечують уривки з оповідань, легенди, загадки, казки, скоромовки, лічилки. Запропоновані вправи спрямовані на формув..
95 грн. 75 грн. Без НДС: 75 грн.