0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
-5% Альбом із шаблонами та робочий зошит Мистецтво 1 клас НУШ Рубля Т. Є., Щеглова Т. Л., Мед І. Л. Вид-во: Ранок
Альбом та робочий зошит з мистецтва (у комплекті) є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Вони містять практичний матеріал і реалізують компетентнісний підхід до освітнього процесу в поча..
60 грн. 57 грн. Без НДС: 57 грн.
-6% Альбом-посібник Технології 1 клас НУШ Кліщ О. М. Вид-во: Літера
Альбом з курсу "Технології. 1 клас" (Оксана Кліщ) видавництва "ЛІтера ЛТД" можна використовувати як для навчання за програмою Шияна, так і за програмою Савченко. Містить посильні завдання, покрокові фотоінструкції та шаблон ..
50 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
Буквар Я читаю 1 клас Частина 1 НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Буквар Я читаю (Пономарьова) для 1 класу, створений відповідно оновленої навчальної програми 2018 року (Нова українська школа). Підручник рекомендовано МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах для шкіл з українською мовою навчання.  Новий інтерактивний комплек..
60 грн. Без НДС: 60 грн.
Буквар Я читаю 1 клас Частина 2 НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник для учнів першого класу частина 2 НУШ. Комплект з навчання грамоти Я читаю і пишу 1 клас. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Мін..
60 грн. Без НДС: 60 грн.
Вчимося вчитися та критично мислити Нестандартні завдання за темами тижнів до курсу "Я досліджую світ" 1 клас Маценко Н. В., Свір Н. В. Вид-во: Основа
Посібник містить інформаційний, методичний та дидактичний матеріал до уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-му класі, дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції Нової української школи. Цікаві завдання, методики, стра..
65 грн. Без НДС: 65 грн.
-7% Дивослово Українська мова Навчання грамоти Навчальний зошит 1 клас Частина 1 НУШ  Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Навчальний зошит розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87. Матеріал першої частини навчального зошита призначений для 1–8 тижня навчального року. Інтерактивний посібник побудований з метою реалізац..
30 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-8% Динамічні перерви 1-2 класи Посібник для вчителя Нова українська школа Порощук В. П. Вид-во: Основа
Посібник містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів (ігри в приміщенні; інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень; комунікативні ігри; міні-прогулянки та міні-екскурсії; психологічні (корекційні), розвивальні, рольові, рухли..
65 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-8% Зошит для навчання письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До букваря М.Вашуленко НУШ Тарнавська С. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми Міністерства освіти і науки України, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та системи вправ підручника Вашуленко М. С. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закладів загальної середньої освіти ( у 2-х частинах) / М.С. Вашуленко,..
26 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-8% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас 1 частина НУШ Вашуленко О. В., Прищепа О. Ю. Вид-во: Освіта
Зошит для письма і розвитку мовлення для 1 класу (1 частина) створений за програмою Нова Українська школа 2018. Зошит схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-8% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас 2 частина НУШ Вашуленко О. В., Прищепа О. Ю. Вид-во: Освіта
Зміст зошита розроблений до "Букваря" авторів М.С. Вашуленка, О.В. Вашуленко Поданий зошит є першим складником навчального комплекту зошитів (4 зошити) з навчання письма і розвиту мовлення в період навчання грамоти. В ньому органічно поєднані завдання з письма, розвитку мовлення і розвивальні..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-8% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До підручника І.Большакової НУШ Грибчук Л., Ткачук В. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений згідно з вимогами оновленої чинної навчальної програми з української мови та за підручником І. О. Большакова, М. С. Пристінська. Українська мова. Буквар : підруч. для 1 кл. закл. загал. серед. освіти (у 2-х ч.) / І. О. Большакова, М. С...
26 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-8% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До підручника М.Вашуленко НУШ Сапун Г., Савчук А. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для уроків навчання грамоти в 1 класі. Він складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і відповідає системі вправ підручника  «Українська мова. Буквар» (авт. : М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко). ..
26 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-8% Зошит для письма і розвитку мовлення 1 клас Частина 1 До підручника Н.Кравцової НУШ Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для уроків навчання грамоти в 1 класі. Він складений відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і відповідає системі вправ підручника  «Українська мова. Буквар» (авт. : Н. М. Кравцова,  О. Д. При..
26 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.