0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
 Математичний тренажер 1 клас Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Посібник містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окремих учнів з метою виявлення п..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
 Стежина радощів Хрестоматія 1 клас Кутова А. О. Вид-во: Генеза
Посібник "Стежина радощів. Хрестоматія для 1 класу, розрахований на використання в післябукварний період, допоможе вчителеві організувати роботу їз вдосконалення читацької навички першокласників як на уроках читання, так і в позаурочний час. Тематичні добірки текстів різних жанрів, ігрові завдання, ..
24 грн. Без НДС: 24 грн.
Альбом друга природи Рослини і тварини 1 клас Грущинська Ірина Вид-во: Освіта
Грущинська І. В. альбом друга природи. Рослини і тварини : навчальний посібник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, ВД «Освіта», 48 с. Навчальний посібник є складовою НМК до підручника «Природознавство» (автор І.В. Грущинська). «альбом » укладений на матеріалі, що вивчається на уроках ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
Волшебный звоночек Хрестоматия для внеклассного литературного чтения 1 класс Трунова В. А. Изд-во: Освита
В учебном пособии по Внеклассному чтению для 1 класса по Новой программе для первоклассников и их учителей, родителей подобраны тексты художественной литературы разных народов и разных жанров: сказки, рассказы, стихотворения, пословицы, поговорки, загадки. Книга поможет учител..
30 грн. Без НДС: 30 грн.