0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
 Математичний тренажер 1 клас Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Посібник містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окремих учнів з метою виявлення п..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
 Стежина радощів Хрестоматія 1 клас Кутова А. О. Вид-во: Генеза
Посібник "Стежина радощів. Хрестоматія для 1 класу, розрахований на використання в післябукварний період, допоможе вчителеві організувати роботу їз вдосконалення читацької навички першокласників як на уроках читання, так і в позаурочний час. Тематичні добірки текстів різних жанрів, ігрові завдання, ..
24 грн. Без НДС: 24 грн.
English Teacher's Book 3 Книга для вчителя з англійської мови 3 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Вид-во: Генеза
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
English Teacher's Guide 2 Книга для вчителя з англійської мови 2 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Книжка для вчителя 2 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
English Workbook 2, part 1 Зошит з англійської мови 2 клас Ч.1 Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Робочі зошити є складовою частиною навчально-методичного комплекту "Англійська мова. 2 клас" для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Зошит містить вправи для опану..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
English Workbook 2, part 2 Зошит з англійської мови 2 клас Ч.2 Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Робочі зошити є складовою частиною навчально-методичного комплекту "Англійська мова. 2 клас" для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Зошит містить вправи для опану..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
Інформатика 3 клас Тематичний тестовий контроль Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Коршунова О В. Інформатика. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для 3 класу, ВД «Освіта», 48 с. Даний методичний посібник містить завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках предмета «Сходинки до інформатики» у 3 класі та відповідає змісту навчальної програми з ць..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
Інформатика 4 клас Експрес-контроль До підручника Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автори Золочевська М.В., Рикова Л.Л.) складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації пот..
13 грн. Без НДС: 13 грн.
Інформатика 4 клас Робочий зошит До підручника Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда - Золочевска М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Золочевська М.В.) складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявл..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
Альбом друга природи Пори року 2 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник є новою складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство» (автор І.В. Грущинська). Перша частина «Альбому» укладена на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 1–2 класі. Весь комплект цього повнокольорового видання складатиметься з чотирьох ча..
30 грн. Без НДС: 30 грн.
Альбом друга природи Рослини і тварини 1 клас Грущинська Ірина Вид-во: Освіта
Грущинська І. В. альбом друга природи. Рослини і тварини : навчальний посібник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, ВД «Освіта», 48 с. Навчальний посібник є складовою НМК до підручника «Природознавство» (автор І.В. Грущинська). «альбом » укладений на матеріалі, що вивчається на уроках ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
Альбом з образотворчого мистецтва 4 клас Оновлена програма Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художн..
36 грн. Без НДС: 36 грн.