0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
English Teacher's Book 3 Книга для вчителя з англійської мови 3 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. Вид-во: Генеза
Книжка для вчитедя 3 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. ..
30 грн. Без НДС: 30 грн.
English Teacher's Guide 2 Книга для вчителя з англійської мови 2 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Книжка для вчителя 2 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.   ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
English Workbook 2, part 1 Зошит з англійської мови 2 клас Ч.1 Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза НАЙКРАЩІ ОПТОВІ ЦІНИ!
Робочі зошити є складовою частиною навчально-методичного комплекту "Англійська мова. 2 клас" для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Зошит містить вправи для оп..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
English Workbook 2, part 2 Зошит з англійської мови 2 клас Ч.2 Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Робочі зошити є складовою частиною навчально-методичного комплекту "Англійська мова. 2 клас" для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Зошит містить вправи для оп..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
Інформатика 3 клас Тематичний тестовий контроль Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Коршунова О В. Інформатика. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для 3 класу, ВД «Освіта», 48 с. Даний методичний посібник містить завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках предмета «Сходинки до інформатики» у 3 класі та відповідає змісту навчальної програми з ць..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
Інформатика 4 клас Експрес-контроль До підручника Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автори Золочевська М.В., Рикова Л.Л.) складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації пот..
13 грн. Без НДС: 13 грн.
Інформатика 4 клас Робочий зошит До підручника Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда - Золочевска М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Золочевська М.В.) складено відповідно до чинної програми та з урахуванням концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявл..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
-5% Альбом із шаблонами та робочий зошит Мистецтво 1 клас НУШ Рубля Т. Є., Щеглова Т. Л., Мед І. Л. Вид-во: Ранок
Альбом та робочий зошит з мистецтва (у комплекті) є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 1 класу закладів загальної середньої освіти авторів Т. Є. Рублі, Т. Л. Щеглові, І. Л. Мед. Вони містять практичний матеріал і реалізують компетентнісний підхід до освітнього процесу в поча..
60 грн. 57 грн. Без НДС: 57 грн.
Альбом друга природи Пори року 2 клас Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник є новою складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство» (автор І.В. Грущинська). Перша частина «Альбому» укладена на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 1–2 класі. Весь комплект цього повнокольорового видання складатиметься з чотирьох..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
Альбом з образотворчого мистецтва 4 клас Оновлена програма Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художн..
36 грн. Без НДС: 36 грн.
Альбом з трудового навчання 4 клас Оновлена програма  Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
До підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Веремійчик І.М., Тименко В.П. Вид-во: Генеза. Альбом з трудового навчання відповідає програмі з трудового навчання для 4 класу загальнооосвітніх навчальних закладів. Посібник містить 35 творчих робіт з використанням різних технік: робота з ..
36 грн. Без НДС: 36 грн.
Альбом Изобразительное искусство 2 класс К учебнику Е.Калиниченко, В.Сергиенко - Фесенко Л. В., Черныш З. А. Изд-во: Ранок
Альбом предназначен помочь в развитии художественно - творческих способностей учащихся. Материал пособия полностью соответствует новой действующей программе и учебнику «Изобразительное искусство. 2 класс» (автори Фесенко Л. В. , Черниш З. А.). Пособие содержит творческие упражнения и задания, спо..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Оновлена програма До підручника О.Калініченко, В.Сергієнко - Фесенко Л. В., Черниш З. О. Вид-во: Ранок
Альбом призначений допомогти в розвитку художньо-творчих здібностей учнів. Матеріал посібника повністю відповідає новий чинній програмі та підручнику «Образотворче мистецтво. 2 клас» (автори О. В. Калініченко, В. В. Сергієчко). Посібник містить творчі вправи і завдання, що сприяють розвитку практ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 2 клас Оновлена програма До підручника С.Трач, М.Резниченко - Фесенко Л. В., Черниш З. О. Вид-во: Ранок
Альбом призначений допомогти в розвитку художньо-творчих здібностей учнів. Матеріал посібника повністю відповідає новий чинній програмі та підручнику «Образотворче мистецтво. 2 клас» (автори С. К. Трач, М. І. Резніченко). Посібник містить творчі вправи і завдання, що сприяють розвитку практичних ..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
-6% Альбом-посібник Технології 1 клас НУШ Кліщ О. М. Вид-во: Літера
Альбом з курсу "Технології. 1 клас" (Оксана Кліщ) видавництва "ЛІтера ЛТД" можна використовувати як для навчання за програмою Шияна, так і за програмою Савченко. Містить посильні завдання, покрокові фотоінструкції та шаблон ..
50 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.