0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 

Робочий зошит Англійська мова 2 клас Activity Book З аудіосупроводом, мультимедійною програмою та прописами НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра - АКЦІЙНА ЦІНА+СУПЕР ЗНИЖКИ! ЦІНА НА ОПТ - 61,50 ГРН.

Код товара: 01778
Наличие: Есть в наличии

Автор Карпюк О. Д.
До підручника Карпюк О. Д. Англійська мова 2 клас
Видавництво Лібра Терра
Класифікація Робочий зошит
Для шкіл Укр. та рос. мова навчання
Рік видання 2019
Формат 84х108/16
Обкладинка М'яка
70 грн. 65 грн.

Количество:
- +

Робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 2’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 2 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, в основі якої лежить діяльнісний підхід та комунікативно-ігрова методика.
Посильні для другокласника завдання, що містяться у посібнику є структурно і змістовно інтегрованими з підручником та націлюють на краще засвоєння його матеріалу. Цікаві вправи, ігрові завдання робочого зошита сприятимуть підвищенню мотивації учня до вивчення англійської мови,  збагатять його навчальний досвід та урізноманітнять навчальний інструментарій для роботи з англійською мовою у 2 класі.
Робочий зошит містить аудіосупровід, який є у вільному доступі на сайті видавництва, та код доступу до інтерактивного мультимедійного додатку, за допомогою якого Ви зможете завантажити програму на Ваш комп’ютер або інший пристрій.

Аудіододаток містить озвучення матеріалу, призначеного для практики сприйняття на слух.
Мультимедійна інтерактивна програма пропонує відеопрезентації мовного матеріалу підручника, анімовані пісні, римівки та історії, "живі" літери й фонікси та інтерактивні ігрові вправи.

Зошит-прописи додається безкоштовно з метою забезпечення дитини практикою у написанні графічних зображень англійських слів, словосполучень, речень.  

Характеристики
Автор Карпюк О. Д.
До підручника Карпюк О. Д. Англійська мова 2 клас
Видавництво Лібра Терра
Класифікація Робочий зошит
Для шкіл Укр. та рос. мова навчання
Рік видання 2019
Формат 84х108/16
Обкладинка М'яка