0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити та посібники на літні канікули із 3 в 4 клас

-27% Веселі історії про літні канікули З 3 у 4 клас Шевчук Л. та ін. Вид-во: Літера
Посібник, який ми пропонуємо, призначений для перевірки предметних компетентностей під час літніх канікул або впродовж навчального року. Кожна реалістична історія — це основа для завдань із різних навчальних предметів. Тут і читання (саме оповідання), і формування читацької ко..
45 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-21% Зошит майбутнього четвертокласника Літо літечко Веселі канікули з 3 у 4 клас Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано навчальні та розвивальні завдання, які допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно провести літні канікули. Зошит запрошує школярів продовжити захопливу мандрівку у світ знань. Кілька хвилин щоденного виконанн..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-20% Квест-мандрівка літніми канікулами з 3 у 4 клас Зошит майбутнього четвертокласника Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит запрошує школярів поринути у світ мандрів, відвідати літні фестивалі, стати учасником захоплюючих подій, дізнатися чимало цікавого про свята і традиції України та інших країн. Завдання зашита допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно про..
55 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-15% Книжкова подорож до 4 класу Посібник з читання Данієлян А. Вид-во: Генеза
Посібник призначено для вдосконалення читацької компетентності молодших школярів як під час роботи на уроці, так і позаурочний час, на дозвіллі, у родинному колі. Видання містить уривки з творів, що стане надбанням світової літератури для дітей, а також тексти відомих сучасних авторів. Викор..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-10% Літні вправи на кожний день Я йду в 4 клас Єфімова І., Курганова Н. Вид-во: Ранок
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостері..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-21% Літній зошит Математика з 3 в 4 клас Цибульська С. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання з математики навчального,розвивального та інформативного характеру. Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений у третьому класі матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зошита ро..
75 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
-10% Літня читанка з 3 у 4 клас Майбутньому четвертокласнику Вознюк Л., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Читанка містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народів світу, прислів’я, загадки. Творчі завдання допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Усі твори читанки та завдання до них відповідають віковим особливостям школярів та новій шкільній програмі. Щоденна робота упродовж..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-12% Летние упражнения на каждый день Я иду в 4 клас Ефимова И., Курганова Н. Изд-во: Ранок
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, уч..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-20% Моє веселе літо з 3 у 4 клас Зошит майбутнього четвертокласника Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру для веселого, цікавого та змістовного проведення літніх канікул. Інтерактивні вправи від Смартика допоможуть школярам граючись повторити вивчений матеріал та підготуватися до нового навчального року.   ..
45 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-15% Навчальний посібник Щодня півгодини для розвитку дитини 3 клас Ємельяненко О. Вид-во: Генеза
У посібнику запропоновано завдання навчального й розвивального характеру, які допоможуть школярам весело, цікаво та змістовно провести канікули, поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал і підготуватися до наступного навчального року. Завдання посібник..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-13% Читаємо на канікулах Хрестоматія 3 клас Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
80 грн. 70 грн. Без НДС: 70 грн.
-12% Читаем на каникулах Хрестоматия 3 класс Володарская М. А. Изд-во: Ранок
Предлагаемые хрестоматии пригодятся школьникам во время отдыха на каникулах. Цель сборников не только познакомить детей с казной отечественной и мировой детской литературы, но и привлечь к родному слову, сделать чтение любимым занятием. Хрестоматии содержат рассказы, сказки, стихи, загадки и друг..
90 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.