0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити та посібники на літні канікули із 1 в 2 клас

-14% 2+2 Весела лічба 1 клас Навчальний посібник Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зміст посібника «2+2. Весела лічба» відповідає оновленій програмі з математики для 1 класу. Зошит містить різноманітні завдання, які зроблять навчання дитини цікавим і корисним. Враховуючи вікові особливості першокласників, автор пропонує учням допомогти казковим або мультиплікаційним г..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-4% Європейські канікули Закріплюю вивчене за 1 клас Літній зошит Шульц П. Вид-во: Мандрівець
Закінчився навчальний рік, і всі зраділи. Тепер можна розбігтися по домівках і гарно відпочити. Проте який відпочинок без подорожей? Теодор і Леля пропонують тобі разом із „Мандрівцем“ помандрувати Європою. Виконай неймовірно круті завдання у цьому зошиті, і перед твоїми очима промайне дивовижний..
50 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-27% Веселі історії про літні канікули з 1 у 2 клас Шевчук Л., Антонова Л. Вид-во: Літера
Анотація від авторів: "Цей посібник ми розробили передусім для того, щоб Ваші доньки та синочки не нудьгували, наприклад, коли йде рясний дощ або їх змучила спека. Чи коли приїхали дідусі-бабусі і воліють пересвідчитися, що в голові їхніх онуків не вітер віє. Звісно, це жарт. Адже літо — пора..
45 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-11% Квест-мандрівка літніми канікулами з 1 у 2 клас Зошит майбутнього другокласника Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит запрошує школярів поринути у світ мандрів, відвідати літні фестивалі, стати учасником захоплюючих подій, дізнатися чимало цікавого про свята і традиції України та інших країн. Завдання зашита допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно про..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-17% Книжкова подорож до 2 класу Посібник з читання з 1 у 2 клас Данієлян А. Вид-во: Генеза
Новий сучасний навчальний посібник складений відповідно до нової розвантаженої навчальної програми з літературного читання, містить твори сучасних українських і зарубіжних авторів. Це книга-пригода, у ній автор пропонує несподіваний погляд на вивчення літературних творів, закликає до експери..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-26% Літні вправи на кожний день Я йду в 2 клас Єфімова І., Курганова Н. Вид-во: Ранок
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостері..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-10% Літній зошит з 1 у 2 клас Вознюк Л., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зо..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Літня читанка з 1 у 2 клас Вознюк Л., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Читанка містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народів світу, прислів’я, загадки. Творчі завдання допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Усі твори читанки та завдання до них відповідають віковим особливостям школярів та новій шкільній програмі. Щоденна робота упродовж..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Літо-літечко Веселі канікули з 1 у 2 клас Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано навчальні та розвивальні завдання, які допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно провести літні канікули. Зошит запрошує школярів продовжити захопливу мандрівку у світ знань, розпочату в першому класі. Кільк..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-26% Летние упражнения на каждый день Я иду во 2 клас Ефимова И., Курганова Н. Изд-во: Ранок
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, уч..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-10% Летняя тетрадь из 1 во 2 класс Будущему второкласснику Вознюк Л., Сапун Г. Изд-во: Підручники і посібники
В тетради предложены обучающие и развивающие задания, которые помогут школьникам весело, интересно и содержательно провести летние каникулы, оптимально совместить отдых с интеллектуальным развитием, повторить пройденный материал и подготовиться к следующему учебному году. Задания тетради предпола..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-11% Математика Літній зошит з 1 в 2 клас Цибульська С. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального, розвивального та інформативного характеру.Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторитививчений у другому класі матеріал та підготуватисядо наступногонавчального року. Завдання зошита розраховані на регу..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Моє веселе літо з 1 у 2 клас Зошит майбутнього другокласника НУШ Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, в ігровій формі повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року.    Для майбутніх другокласникі..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-21% Читаємо на канікулах Хрестоматія 1 клас Володарська М. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-26% Читаем на каникулах Хрестоматия 1 класс Володарская М. Изд-во: Ранок
Хрестоматия содержит произведения известных классиков детской литературы, народные сказки, загадки, скороговорки и т. д. Книга способствует совершенствованию навыков чтения, развитию внимания, памяти, воспитанию хорошего литературного вкуса и любви к родному слову. Издание предназначено для уче..
69 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.