0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити та посібники на літні канікули із 2 в 3 клас

-14% 2+2 Весела лічба 2 клас Навчальний посібник Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зошит "2+2. Весела лічба" призначено для використання як на уроці, так і в позаурочний час - удома, у групі продовженого дня, на канікулах. Посбіник сприятиме вдосконаленню обчислювальних навичок, спонукатиме першокласників активно працювати, мислити, отримувати результат і радіти своїм досягненн..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-4% Європейські канікули Закріплюю вивчене за 2 клас Літній зошит Шульц П. Вид-во: Мандрівець
Ідемо на Європейські канікули! Закінчився навчальний рік, і всі зраділи. Тепер можна розбігтися по домівках і гарно відпочити. Проте який відпочинок без подорожей? Цього разу Оскар і Дана пропонують тобі разом із „Мандрівцем“ помандрувати Європою. Коли виконаєш неймовірно круті завдання у цьому..
50 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-27% Веселі історії про літні канікули з 2 у 3 клас Шевчук Л., Антонова Л., Дробязко С. Вид-во: Літера
Анотація від авторів: "Цей посібник ми розробили передусім для того, щоб Ваші доньки та синочки не нудьгували, наприклад, коли йде рясний дощ або їх змучила спека. Чи коли приїхали дідусі-бабусі і воліють пересвідчитися, що в голові їхніх онуків не вітер віє. Звісно, це жарт. Адже літо — пора..
45 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-11% Квест-мандрівка літніми канікулами з 2 у 3 клас Зошит майбутнього третьокласника Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит запрошує школярів поринути у світ мандрів, відвідати літні фестивалі, стати учасником захоплюючих подій, дізнатися чимало цікавого про свята і традиції України та інших країн. Завдання зашита допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно про..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-15% Книжкова подорож до 3 класу Посібник з читання Данієлян А. Вид-во: Генеза
"Книжкова подорож до 3 класу" - це цікава хрестоматія, яка містить твори як знаних авторів, так і молодих сучасних українських та зарубіжних письменників. У посібнику запропоновано систему різних видів роботи, які формують читацьку самостійність дитини та мотивують її до розв'..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-26% Літні вправи на кожний день Я йду в 3 клас Єфімова І., Курганова Н. Вид-во: Ранок
Різноманітні мовні ігри, кросворди, шифровки, лабіринти, логічні завдання, зібрані в зошиті, зацікавлять вашу дитину й не дозволять їй сумувати протягом усього літа. Виконуючи запропоновані вправи дитина буде не тільки розважатися, а й розвиватиме логічне мислення, кмітливість, навчиться спостері..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-10% Літній зошит з 2 у 3 клас Вознюк Л., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зо..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-11% Літній зошит Математика з 2 в 3 клас Цибульська С. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті запропоновано завдання з математики навчального, розвивального та інформативного характеру. Вони допоможуть школярам оптимально поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, повторити вивчений у другому класі матеріал та підготуватися до наступного навчального року. Завдання зошита ро..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Літня читанка майбутнього третьокласника Вознюк Л., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Читанка містить художні твори українських та зарубіжних авторів, казки народів світу, прислів’я, загадки. Творчі завдання допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Усі твори читанки та завдання до них відповідають віковим особливостям школярів та новій шкільній програмі. Щоденна робота упродовж..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Літо-літечко Веселі канікулі з 2 у 3 клас Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано навчальні та розвивальні завдання, які допоможуть вдало поєднати відпочинок з інтелектуальним розвитком, весело, пізнавально і корисно провести літні канікули. Зошит запрошує школярів продовжити захопливу мандрівку у світ знань. Кілька хвилин щоденного виконанн..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-26% Летние упражнения на каждый день Я иду в 3 класс Ефимова И., Курганова Н. Изд-во: Ранок
Различные языковые игры, кроссворды, шифровки, лабиринты, логические задачи, собранные в тетради, заинтересуют вашего ребёнка и не позволят ему скучать на протяжении всего лета. Выполняя предложенные задания, ребёнок будет не только развлекаться, но и развивать логическое мышление, смекалку, уч..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-10% Летняя тетрадь из 2 в 3 класс Будущему третьекласснику Вознюк Л., Сапун Г. Изд-во: Підручники і посібники
В тетради предложены обучающие и развивающие задания, которые помогут школьникам весело, интересно и содержательно провести летние каникулы, оптимально совместить отдых с интеллектуальным развитием, повторить пройденный материал и подготовиться к следующему учебному году. Задания тетради предпола..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Моє веселе літо з 2 у 3 клас Зошит майбутнього третьокласника НУШ Шумська О., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   У зошиті запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть школярам провести весело, цікаво та змістовно літні канікули, в ігровій формі повторити вивчений матеріал та підготуватися до наступного навчального року.    Для майбутніх третьокласник..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-26% Читаємо на канікулах Хрестоматія 2 клас Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-26% Читаем на каникулах Хрестоматия 2 класс НУШ Володарская М. А. Изд-во: Ранок
Хрестоматия содержит произведения известных классиков детской литературы, народные сказки, загадки, скороговорки и т. д. Книга способствует совершенствованию навыков чтения, развитию внимания, памяти, воспитанию хорошего литературного вкуса и любви к родному слову. Издание предназначено для уче..
69 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.