0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-5% Підручник Англійська мова 6 клас Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник + аудіододаток "Англійська мова для 6-го класу" входить до складу НМК для 6-го класу. Як і попередній, НМК для 6 класу створено за тематико-ситуативним принципом, а структура кожного уроку підручника представлена блоками: Reading, Vocabulary, Grammar, Listening, Speak..
110 грн. 105 грн. Без НДС: 105 грн.
-16% Підручник Географія 6 клас Пестушко В., Уварова Г. Вид-во: Генеза
Підручник «Географія» складено за новою програмою з географії для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить повний обсяг обов’язкового навчального матеріалу, передбаченого чинною програмою. Підручник яскраво ілюстрований, містить багато картосхем, діаграм, графіків, довідкових ..
170 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-7% Підручник Українська література 6 клас Коваленко Л. Т. Вид-во: Освіта
Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська література. 6 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська література». Підручник «Українська література» для 6 класу  (автор Л.Т. Коваленко ) розвиває логічне, крит..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Українська мова 6 клас Глазова О. П. Вид-во: Освіта
Підручник, що є складовою Навчально-методичного комплекту «Українська мова. 6 клас», відповідає вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти в галузі «Українська мова». В основу підручника «Українська мова» (автор О. П. Глазова) покладено  концепцію формування мовної особис..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.