0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-4% Підручник Англійська мова 2 клас English with Smiling Sam НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник розроблено згідно із Державним стандартом початкової загальної середньої освіти Нової української школи на основі оригінальної авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів. Книга містить матеріал, передбачений для 2 класу типовими прогр..
120 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-15% Підручник Англійська мова 2 клас Start Up З аудіосупроводом НУШ Губарєва С. та ін. Вид-во: Ранок
Підручник є спільним проектом видавництва «Ранок» і ГО «GoGlobal» і призначений для вивчення англійської мови в 2 класі закладів загальної середньої освіти. Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти втілила в ньому найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під р..
150 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-7% Підручник Математика 2 клас НУШ Бевз В., Васильєва Д. Вид-во: Освіта
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У ньому наявні цілісні системи завдань, що ґрунтуються на досвіді учнів і відповідають їхнім життєвим потребам і зацікавленням, забезпечують практико-орієнтовне опрацювання теоретичного матер..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Підручник Математика 2 клас НУШ Гісь О., Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник укладено за «Типовою освітньою програмою початкової освіти. 1-2 класи», розробленою творчою групою на чолі з Р. Б. Шияном. Інноваційний підручник, у якому використано ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він максимально проілюстрований, наповнений веселими ігровими сюжетами,..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-3% Підручник Математика 2 клас НУШ Листопад Н. П. Вид-во: Оріон
Підручник з Математики для учнів 2 класу розроблено за програмою Нової Української Школи відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко.  ..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-7% Підручник Математика 2 клас НУШ Лишенко Г. Вид-во: Генеза
Формуємо ключові, предметні та міжпредметні компетенції; Повторюємо вивчене, поглиблюючи знання, закріплюємо новий матеріал за допомогою унаочнення. функціональних малюнків; Диференціюємо за допомогою вправ з логічним навантаженням, додаткових завдань; Працюємо самостійно, у..
150 грн. 139 грн. Без НДС: 139 грн.
-21% Підручник Математика 2 клас НУШ Логачевська С. та ін. Вид-во: Літера
Підручник укладено відповідно до Типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. В основі — диференційований підхід на кожному уроці. В електронних додатка до підручника вчителю пропонуються безкоштовно для завантаження орієнтовне календарно-тематичне планув..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-5% Підручник Математика 2 клас НУШ Оляницька Л. Вид-во: Грамота
Підручник відповідає Типовій освітній програмі з математики для 2 класу, розробленій колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна, і концепції Нової української школи.  Навчальний матеріал подано в цікавій та доступній формі з урахуванням компетентнісного підходу й сучасних методик. П..
200 грн. 190 грн. Без НДС: 190 грн.
-3% Підручник Математика 2 клас НУШ Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Вид-во: Ранок
Підручник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Підручник містить елементарні теоретичні відомості; візуальні опори у вигляді пам’яток, схем, зразків міркувань; системи завдань на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.
-7% Підручник Мистецтво 2 клас НУШ Калініченко О., Аристова Л. Вид-во: Освіта
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Мистецтво 2 клас НУШ Масол Л., Гайдамака О., Колотило О. Вид-во: Генеза
Органічно поєднуємо музичну та образотворчу лінії; Ознайомлюємо з основними елементами художньо-образної мови;  Сприяємо поліхудожньому вихованню особистості;  Формуємо основи цілісної художньої картини світу;  Розвиваємо художньо-творчу самореалізацію у..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-7% Підручник Мистецтво 2 клас НУШ Рубля Т., Мед І., Щеглова Т. Вид-во: Ранок
Підручник укладено за Типовою освітньою програмою інтегрованого курсу «Мистецтво», розробленою під керівництвом О. Я. Савченко для 2 класу. Вправи та завдання спрямовані на розвиток у дітей здатності до художньо-образного, емоційно-ціннісного сприйняття творів мистецтва, уміння виражати у власній..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-3% Підручник Німецька мова 2 клас Deutsch lernen ist super НУШ Сотникова С. Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Підручник відповідає типовим освітнім програмам, затвердженим Міністерством освіти і науки України, і призначений для вивчення німецької мови в 2 класі закладів загальної середньої освіти. Досвідчені авторки втілили в ньому найкращі новітні тенденції викладання іноземних мов, адаптовані під реалі..
150 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.