0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-26% Іщенко О. Підручник Українська мова та читання 2 клас Частина 2 Вид-во: Літера
Підручник складається із двох частин (орієнтовно І і ІІ півріччя). Укладено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Р. Б. Шияна та ґрунтується на міжпредметній  (мова та читання) і тематичній інтеграції, а тому тісно пов’язаний з підручником "Я досліджую с..
175 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-26% Іщенко О. Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 2 Вид-во:Літера
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник побудовано на засадах тематичної інтеграції: на кожен місяць передбачено певні теми й основні питання/проблеми, які мають бути обговорені, досліджені та з’ясовані..
175 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-10% Вашуленко М. Підручник Українська мова та читання 2 клас Частина 1 Вид-во: Освіта
Зміст підручника містить потенціал для цілеспрямованого розвитку особистості дитини засобами різних видів мовленнєвої діяльності, формування ключових компетентностей; розвиток здатності спілкуватися українською мовою для духовного, культурного і національного самовияву, послуговуватися нею в особ..
180 грн. 162 грн. Без НДС: 162 грн.
-10% Вашуленко М. Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 1 Вид-во: Освіта
Підручник «Я досліджую світ. 2 клас» створено відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна. Підручник укладено у двох частинах (до двох семестрів), у кожній із яких запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей: &nbs..
180 грн. 162 грн. Без НДС: 162 грн.
-11% Гільберг Т. Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 2 Вид-во: Генеза
Будуємо алгоритм дій, моделюємо ситуації, встановлюємо відповідності; Занурюємося в інформаційне середовище, ідентифікуємо інформаційні знаки;  Висуваємо гіпотези, проводимо експерименти; Вивчаємо природні явища в різні пори року, спостерігаємо за неживою та живою приро..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% Лапшина И. Учебник Русский язык и чтение 2 класс Часть 2 Изд-во: Освита
У підручнику подані інтегровані уроки російської мови та читання. Він містить матеріал, за допомогою якого другокласники удосконалять знання з граматики російської мови, вчитимуться сприймати і розуміти тексти різних стилів і жанрів, бути уважними до художнього слова. Завдання підручника направле..
180 грн. 162 грн. Без НДС: 162 грн.
-12% Морзе Н. Підручник Я досліджую світ 2 клас Частина 2 Інформатика Дизайн та технології Вид-во: Оріон
Підручник з предмету Я досліджую світ для учнів 2 класу 2 частина розроблено за програмою Нової Української Школи відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко.  ..
170 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.
-7% Підручник Англійська мова 2 клас English with Smiling Sam НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Підручник розроблено згідно із Державним стандартом початкової загальної середньої освіти Нової української школи на основі оригінальної авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів. Книга містить матеріал, передбачений для 2 класу типовими прогр..
155 грн. 144 грн. Без НДС: 144 грн.
-13% Підручник Англійська мова 2 клас Start Up! З аудіосупроводом Губарєва С., Павліченко О., Залюбовська Л. Вид-во: Ранок
Підручник є спільним проектом видавництва «Ранок» і ГО «GoGlobal» і призначений для вивчення англійської мови в 2 класі закладів загальної середньої освіти. Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти втілила в ньому найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під р..
150 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-10% Підручник Математика 2 клас Бевз В., Васильєва Д. Вид-во: Освіта
Підручник укладено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У ньому наявні цілісні системи завдань, що ґрунтуються на досвіді учнів і відповідають їхнім життєвим потребам і зацікавленням, забезпечують практико-орієнтовне опрацювання теоретичного матер..
180 грн. 162 грн. Без НДС: 162 грн.
-11% Підручник Математика 2 клас Гісь О., Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник укладено за «Типовою освітньою програмою початкової освіти. 1-2 класи», розробленою творчою групою на чолі з Р. Б. Шияном. Інноваційний підручник, у якому використано ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він максимально проілюстрований, наповнений веселими ігровими сюжетами,..
200 грн. 179 грн. Без НДС: 179 грн.
-12% Підручник Математика 2 клас Листопад Н. Вид-во: Оріон
 Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2019 № 407). Підручник створений за Типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом Олександри Савченко. Підручник забезпечує повторення вивченого в 1 класі, вивчення д..
170 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.
-12% Підручник Математика 2 клас Лишенко Г. Вид-во: Генеза
Формуємо ключові, предметні та міжпредметні компетенції; Повторюємо вивчене, поглиблюючи знання, закріплюємо новий матеріал за допомогою унаочнення. функціональних малюнків; Диференціюємо за допомогою вправ з логічним навантаженням, додаткових завдань; Працюємо самостійно, у..
170 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.
-26% Підручник Математика 2 клас Логачевська С. та ін. Вид-во: Літера
Підручник укладено відповідно до Типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. В основі — диференційований підхід на кожному уроці. В електронних додатка до підручника вчителю пропонуються безкоштовно для завантаження орієнтовне календарно-тематичне планув..
175 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.