0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Я досліджую світ 2 клас НУШ

-12% Інформатика Зошит-посібник 2 клас До підручника І.Большакової, М.Пристінської НУШ Большакова І., Барма К. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», я..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Діагностичні картки Я досліджую світ (природнича гплузь) 2 клас НУШ Сіменик Є. Вид-во: Літера
Посібник містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з природничої галузі предмета "Я досліджую світ" для учнів 2-го класу. Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та Типовим навчальним програмам для учнів 2 класу. &nbs..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Експрес-перевірка Я досліджую світ 2 клас Відривні картки До підручника І.Грущинської, З.Хитрої НУШ Муренець О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Я досліджую світ. 2 клас» (Ірини Грущинської, Зої Хитрої). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити зас..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-перевірка Я досліджую світ 2 клас Відривні картки До підручника Т.Гільберг та ін. НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Я досліджую світ. 2 клас. У 2-х частинах» (Тетяни Гільберг, Світлани Тарнавської, Ніни Павич). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти н..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Зошит дослідника 2 клас Частина 1 До підручника О.Іщенко та ін. НУШ Іщенко та ін. Вид-во: Літера
Перша частина "Зошита дослідника" укладена відповідно до першої частини підручника "Я досліджую світ" . ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-15% Зошит дослідника 2 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко та ін. НУШ Іщенко та ін. Вид-во: Літера
Зошит дослідника укладено відповідно до підручника "Я досліджую світ" у двох частинах відповідає змісту підручника. ..
40 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-16% Зошит з інформатики 2 клас НУШ Вдовенко В. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник відповідає програмі «Нова українська школа». Він створений до підручника «Я досліджую світ. 2 клас»: Частина 2: «Інформатика та технології» (автори В. Вдовенко, Н. Котелянець, О. Агєєва).  Завдання, подані в зошиті, сприя­ють закріпленню знань з інформатики, розвитку ..
32 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-14% Зошит Я досліджую світ 2 клас До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Антонова О. Вид-во: Генеза
Забезпечуємо пропедевтичність вивчення інформатики; Формуємо уявлення учнів про основні поняття інформатики на основі їхнього життєвого досвіду і знань. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-13% Зошит Я досліджую світ 2 клас До підручника Н.Бібік, Г.Бондарчук НУШ Гнатюк О. Вид-во: Генеза
Подаємо завдання, які допоможуть учням опанувати знання з курсу «Я досліджую світ» у повній мірі, а педагогам — урізноманітнити уроки;  Сприяємо формуванню в учнів природознавчої, громадянської, здоров’язбережувальної компетентностей шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про ..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-10% Зошит Я досліджую світ 2 клас Частина 1 До підручника Н. Бібік, Г.Бондарчук НУШ Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до Типової освітньої програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти (2018 р.) та підручника «Я досліджую світ» Бібік Н. М., Бондарчук Г. П. Він містить завдання, які включають програмовий матеріал до таких освітніх..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Зошит Я досліджую світ 2 клас Частина 2 До підручника Н. Бібік, Г.Бондарчук НУШ Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до Типової освітньої програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти (2018 р.) та підручника «Я досліджую світ» Бібік Н. М., Бондарчук Г. П. Він містить завдання, які включають програмовий матеріал до таких освітніх..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-14% Зошит-практикум Інформатика 2 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Зошит використовуватися в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», а також в окремих предметах чи курсах, що стосуються інформатичної освітньої галузі. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Зошит-практикум Я досліджую світ 2 клас Частина 1 НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Тетрадь-практикум «Я исследую мир. Часть 1 * создано в соответствии с Государственным стандартом начального образования, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 21.02.2018 № 87. Может использоваться в школах, работающих по действующим Типичными образовательными программами..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Зошит-практикум Я досліджую світ 2 клас Частина 2 НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Тетрадь-практикум «Я исследую мир. Часть 2 * создано в соответствии с Государственным стандартом начального образования, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 21.02.2018 № 87. Может использоваться в школах, работающих по действующим Типичными образовательными программами..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Ключи до інформатики Робочий зошит 2 клас НУШ Морзе Н. та ін. Вид-во: Оріон
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Можно не замислюватися, за яким підручником і за якою типовою освітньою програмою вивчаються пре..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.