0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова та читання 2 клас НУШ

-14% 3000 вправ та завдань Українська мова 2 клас Скрипник К. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 2 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
22 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-10% Індівідуальні роботи Українська мова 2 клас До підручника Н.Кравцової та ін. НУШ Кравцова Н., Придаток О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник укладено відповідно до Типової освітньої програми О. Я. Савченко для закладів загальної середньої освіти. Призначений для індивідуального оцінювання результатів навчання.    Для учнів та вчителів 2 класу, вихователів груп продовженого дня. ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-14% Індівідуальні роботи Українська мова Мої перші досягнення 2 клас За програмою О.Савченко НУШ Данилко О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить діагностичні роботи з української мови для другого класу, що відповідають Державному стандарту та Типовій навчальній програмі під керівництвом О. Я. Савченко. Призначений для формувального оцінювання навчальних досягнень з української мови, моніторингу знань учнів. ..
28 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Вчуся бути читачем 2 клас Літературне читання НУШ Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-16% Діагностичні картки з української мови 2 клас НУШ Шевчук Л. Вид-во: Літера
Посібник містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з української мови учнів 2-го класу, а також завдання для підсумкової контрольної роботи в кінці навчального року. Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим навч..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-13% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відрівні картки До підручника М.Вашуленка та ін. НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Миколи Вашуленка, Світлани Дубовик). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відривні картки До підручника К.Пономарьової НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Катерини Пономарьової). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — п..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-14% Застосовую знання Робочий зошит з української мови 2 клас НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Української мови Застосовую знання для учнів 2 класу розроблено за програмою Нової Української Школи - НУШ - відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. До підручника Українська мова та читання 2 клас Частина 1 Авт: Пон..
36 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-14% Зошит із розвитку мовлення У світі рідного слова 2 клас НУШ Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Посібник розроблено відповідно до програми з української мови для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Зошит розрахований для систематичного використання не менше одного разу на два тижні незалежно від підручника, за яким працюють учні. Запропоновані вправи допоможуть вчителеві організу..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-12% Зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання 2 клас До підручника Л.Тимченко, І.Цепової У 2-х частинах НУШ Тимченко Л. Вид-во: Ранок
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас». Посібник містить систему завдань, яка забезпечує збагачення ..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Зошит з розвитку усного і писемного мовлення 2 клас НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова та читання. 2 клас» (у двох частинах): Частина 1: Українська мова (автор Мар’яна Захарійчук) і містить навчально-розвивальний матеріал, спрямований на розвиток у дітей зв’язного мовлення (усного та писемного), уяви, о..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 1 НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал зошита (у двох частинах) відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу (2016). Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у виконанні мовних і мовленнєвих завдань, у контролі за їх результата..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 2 НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал зошита (у двох частинах) відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу (2016). Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у виконанні мовних і мовленнєвих завдань, у контролі за їх результата..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови Мої навчальні досягнення 2 клас НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту ≪Українська мова та читання. 2 клас (у 2-х частинах): Частина 1. Українська мова≫ (автор М. Д. Захарійчук). У виданні вміщені завдання в тестовій формі та тексти для списування, призначені для перевірки навчальних досягнень учнів на ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.