0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова та читання 2 клас НУШ

-14% 3000 вправ та завдань Українська мова 2 клас Скрипник К. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 2 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
22 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-21% Вчуся бути читачем 2 клас Літературне читання НУШ Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
28 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-16% Діагностичні картки з української мови 2 клас НУШ Шевчук Л. Вид-во: Літера
Посібник містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з української мови учнів 2-го класу, а також завдання для підсумкової контрольної роботи в кінці навчального року. Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим навч..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-13% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відрівні картки До підручника М.Вашуленка та ін. НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Миколи Вашуленка, Світлани Дубовик). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відривні картки До підручника К.Пономарьової НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Катерини Пономарьової). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — п..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-14% Застосовую знання Робочий зошит з української мови 2 клас НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Української мови Застосовую знання для учнів 2 класу розроблено за програмою Нової Української Школи - НУШ - відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. До підручника Українська мова та читання 2 клас Частина 1 Авт: Пон..
36 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання 2 клас До підручника Л.Тимченко, І.Цепової У 2-х частинах НУШ Тимченко Л. Вид-во: Ранок
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас». Посібник містить систему завдань, яка забезпечує збагачення ..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-16% Зошит з розвитку усного і писемного мовлення 2 клас НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова та читання. 2 клас» (у двох частинах): Частина 1: Українська мова (автор Мар’яна Захарійчук) і містить навчально-розвивальний матеріал, спрямований на розвиток у дітей зв’язного мовлення (усного та писемного), уяви, о..
32 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 1 НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал зошита (у двох частинах) відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу (2016). Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у виконанні мовних і мовленнєвих завдань, у контролі за їх результата..
24 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 2 НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал зошита (у двох частинах) відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу (2016). Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у виконанні мовних і мовленнєвих завдань, у контролі за їх результата..
24 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-17% Зошит з української мови Мої навчальні досягнення 2 клас НУШ Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту ≪Українська мова та читання. 2 клас (у 2-х частинах): Частина 1. Українська мова≫ (автор М. Д. Захарійчук). У виданні вміщені завдання в тестовій формі та тексти для списування, призначені для перевірки навчальних досягнень учнів на ..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-16% Зошит з читання 2 клас НУШ Богданець-Білоскаленко Н., Новак М. Вид-во: Грамота
У зошиті запропоновано завдання для роботи над текстами підручника «Українська мова та читання (у 2-х частинах) : Частина 2 : Читання (автор Наталія Богданець-Білоскаленко). Завдання зошита сприятимуть удосконаленню читацьких навичок учнів, усвідомленому сприйманню змісту художніх творів, фор..
32 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-16% Картки з української мови Формування предметних компетентностей 2 клас НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Картки з української мови призначені для формування в учнів мовної і мовленнєвої компетентності. Запропоновані автором завдання побудовані на основі сюжетних малюнків, з використанням змодельованих життєвих ситуацій, що сприятиме розвитку в учнів 2 класу умінь застосовувати знання з української м..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-16% Мій помічник з розвитку мовлення 2 клас НУШ Логачевська С. Вид-во: Літера
Мета посібника — допомогти учням оволодіти ключовою компетентністю — умінням усно і письмово висловлювати свої думки, почуття, чітко і аргументовано пояснювати факти, усвідомити роль мови для ефективного спілкування та культурного самовираження, готовність вживати українську мову як рідну в різни..
45 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.