0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова та читання 2 клас НУШ

-19% 3000 вправ та завдань Українська мова 2 клас Скрипник К. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 2 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-21% Індівідуальні роботи Українська мова Мої перші досягнення 2 клас Данилко О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить діагностичні роботи з української мови для другого класу, що відповідають Державному стандарту та Типовим навчальним програмам за редакцією О. Савченко та за редакцією Р. Шияна. Призначений для формувального (поточного) оцінювання навчальних досягнень ..
28 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-28% Іщенко О. Робочий зошит з української мови та читання 2 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко, С.Логачевської Вид-во: Літера
Зошит з Української мови та читання 2 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Українська мова та читання 2 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Логачевська С. Вид: Літера. Містить цікаві завдання на формування орфографічних навичок, завдання для розвитку мовлення.&..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-11% Безкоровайна О. Робочий зошит з української мови 2 клас Частина 2 До підручника К.Пономарьової Вид-во: Сиция
«Українська мова. 2 клас. Робочий зошит учня (у двох частинах). Частина 2. До підручника К. І. Пономарьової «Українська мова та читання. Підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)» У робочому зошиті міститься дидактичний матеріал для різних форм роботи, завдання ..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-24% Відривні картки Українська мова 2 клас До підручника Л.Тимченко, І Цепової НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас» (лариси Тимченко, Ірини Цепової). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — пер..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-14% Вашуленко М. Робочий зошит з української мови 2 клас Частина 2 Вид-во: Освіта
Посібник розроблено відповідно до Типової овітньої програми з української мови, розробленим під керівництвом О. Я. Савченко для 2 класу закладів загальної середньої до підручника «Українська мова» (2 клас) (М. С. Вашуленко, С. Г. Дубовик). У посібнику запропоновано додаткові вправи до кожного у..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Вчуся бути читачем 2 клас Літературне читання Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-27% Діагностичні картки з української мови 2 клас Шевчук Л. Вид-во: Літера
Посібник містить 16 карток у двох варіантах для проведення формувального оцінювання навчальних досягнень з української мови учнів 2-го класу, а також завдання для підсумкової контрольної роботи в кінці навчального року. Видання відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим навч..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-25% Діагностичні роботи Українська мова та читання 2 клас Ротфорт Д. Вид-во: Ранок
Посібник містить 4 діагностичні роботи з української мови та читання у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання результатів навчання учнів 2 класу, затвердженим Наказом МОН України від 27.08.2019 № 1154. Пропоновані завдання охоплюють усі теми, щ..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-24% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відрівні картки До підручника М.Вашуленка НУШ Дидакта Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Миколи Вашуленка, Світлани Дубовик). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, ..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Експрес-перевірка Українська мова та читання 2 клас Відривні картки До підручника К.Пономарьової НУШ Голосна С. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Українська мова та читання. 2 клас. Частина 1» (Катерини Пономарьової). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — п..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-15% Застосовую знання Робочий зошит з української мови 2 клас Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Української мови Застосовую знання для учнів 2 класу розроблено за програмою Нової Української Школи - НУШ - відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко. До підручника Українська мова та читання 2 клас Частина 1 Авт: Пон..
40 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-17% Захарійчук М. Зошит з української мови Компетентнісний підхід 2 клас Частина 2 Вид-во: Грамота
Навчальний матеріал зошита (у двох частинах) відповідає вимогам оновленої програми з української мови для 2 класу (2016). Додатковий до підручника матеріал спрямований на формування предметних компетентностей, самостійності у виконанні мовних і мовленнєвих завдань, у контролі за їх результата..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
Золотий віночок Зошит Учуся працювати з текстом 2 клас Агаркова І. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.