0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Математика 2 клас НУШ

-14% 2+2 Весела лічба 2 клас Навчальний посібник Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зошит "2+2. Весела лічба" призначено для використання як на уроці, так і в позаурочний час - удома, у групі продовженого дня, на канікулах. Посбіник сприятиме вдосконаленню обчислювальних навичок, спонукатиме першокласників активно працювати, мислити, отримувати результат і радіти своїм досягненн..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-21% 2000 вправ та завдань Англійська мова 2 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
2000 вправ та завдань. Англійська мова. 2 клас. Синельникова В.В. ..
24 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-19% 3000 вправ та завдань Математика 2 клас Яцина В. Вид-во: Час Майстрів
У посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 2 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливості довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму.  Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноос..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-20% Індівідуальні роботи Математика 2 клас Мої перші досягнення Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріал укладено відповідно до Типових освітніх програм (під керівництвом О. Я. Савченко; під керівництвом Р. Б. Шияна) для закладів загальної середньої освіти. Посібник містить індивідуальні роботи з математики які допоможуть учителеві вчасно виявити прогалини в засвоєнні друг..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-13% Бевз В. Робочий зошит Математика 2 клас Частина 1 Вид-во: Освіта
Робочий зошит учня «Математика. 2 клас» розроблено відповідно до підручника для 2 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автори В. Г. Бевз, Д. В. Васильєва). Посібник містить достатньо різноманітних завдань на формування й розвиток в учнів здатності практично діяти; завдань тво..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Безкоровайна О. Робочий зошит Математика 2 клас Частина 2 До підручника С.Скворцової, О.Онопрієнко Вид-во: Сиция
Робочий зошит «Математика. 2 клас» (частина 2) укладено відповідно до підручника «Математика. 2 клас» авторів С. Скворцова, О. Онопрієнко. Запропоновані завдання допоможуть вчителю закріпити отримані учнями знання шляхом виконання цікавих завдань, у яких враховано вікові особливості молодших шк..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-27% Діагностичні картки з математики 2 клас Логачевська С. Вид-во: Літера
Пропоновані діагностичні картки можна використовувати для спостереження і вербального оцінювання результатів навчання згідно з Державним стандартом початкової освіти з метою підтримки навчального поступу учнів, аналізу реалізації навчальної програми та ухвалення рішення щодо корегування програмов..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Діагностичні роботи з математики 2 клас Логачевська С. Вид-во: Літера
Посібник укладено відповідно до змісту підручника "Математика. 2 клас" (С. П. Логачевська та ін.). Індивідуальний посібник для учня вміщує 9 письмових діагностичних робіт відповідно до кількості навчальних місяців і можуть стати підґрунтям для підсумкового оцінювання учнів з математичної освітньо..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Діагностичні роботи Математика 2 клас До підручника А.Заїки Авт.: Заїка А. Вид-во: Підручники і посібники
   Зміст завдань навчального посібника відповідає Типовій освітній програмі, розробленій колективом авторів під керівництвом Шияна Р.Б., та підручнику Заїка А. М. Математика : підруч. для 2 кл. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2019. Посібник містить за..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Діагностичні роботи Математика 2 клас До підручника М.Козак, О.Корчевської НУШ Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі за редакцією О. Я. Савченко та підручнику Козак М. В., Корчевська О. П.  Математика : підруч. для 2 кл. закладів загальної середньої освіти. — Тернопіль : Підручн..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Діагностичні роботи Математика 2 клас До підручника Н.Листопад НУШ Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований зошит відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з математики за редакцією О. Я. Савченко та підручнику Листопад Н. П. Математика : підруч. для 2 кл. закладів загальної середньої освіти. — Київ : УОВЦ «Оріон», 2019. Пос..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-25% Діагностичні роботи Математика 2 клас Шевченко К., Щербак Г. Вид-во: Ранок
Видання надруковано за кошти гранту інституційної підтримки. Посібник містить 8 діагностичних робіт з математики у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу, затвердженим Наказом МОН України від 27.08.2019 № 1154..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-14% Должек Г. Робочий зошит Математика 2 клас Частина 2 До підручника Н.Листопад Вид-во: Сиция
Робочий зошит «Математика. 2 клас» розроблено відповідно до підручника для 2 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автор Н. Листопад). Посібник містить достатньо різноманітних завдань на формування й розвиток в учнів здатності практично діяти; завдань творчого характеру, завда..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-24% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відрівні картки До підручника Г.Лишенка НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, та підручника «Математика. 2 клас» (Григорія Лишенка). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого м..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-24% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відрівні картки До підручника О.Гісь, І.Філяк НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 2 клас» (Ольги Гісь, Ірини Філяк). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивчено..
25 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.