0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Математика 2 клас НУШ

-14% 2+2 Весела лічба 2 клас Навчальний посібник НУШ Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зошит "2+2. Весела лічба" призначено для використання як на уроці, так і в позаурочний час - удома, у групі продовженого дня, на канікулах. Посбіник сприятиме вдосконаленню обчислювальних навичок, спонукатиме першокласників активно працювати, мислити, отримувати результат і радіти своїм досягненн..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-14% 2000 вправ та завдань Англійська мова 2 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
2000 вправ та завдань. Англійська мова. 2 клас. Синельникова В.В. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-14% 3000 вправ та завдань Математика 2 клас Яцина В. Вид-во: Час Майстрів
У посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 2 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливості довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму.  Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноос..
22 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-16% Діагностичні картки з математики 2 клас НУШ Логачевська С. Вид-во: Літера
Пропоновані діагностичні картки можна використовувати для спостереження і вербального оцінювання результатів навчання згідно з Державним стандартом початкової освіти з метою підтримки навчального поступу учнів, аналізу реалізації навчальної програми та ухвалення рішення щодо корегування програмов..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-13% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відрівні картки До підручника Г.Лишенка НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом о. Я. Савченко, та підручника «Математика. 2 клас» (Григорія Лишенка). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого м..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відрівні картки До підручника О.Гісь, І.Філяк НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 2 клас» (Ольги Гісь, Ірини Філяк). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивчено..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-13% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відривні картки До підручника Н.Листопад НУШ Муренець О. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, і підручника «Математика» (Наталії Листопад). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивченого матеріалу...
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Зошит для моніторингу навчальних досягнень з математики 2 клас НУШ Оляницька Л. Вид-во: Грамота
Зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Математика. 2 клас» (автор Любов Оляницька). Зошит містить завдання для контролю й перевірки навчальних досягнень учнів з математики. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-13% Зошит з математики 2 клас До підручника С.Скворцової, О.Онопрієнко НУЩ Істер О. Вид-во: Генеза
Подаємо завдання за "парним" принципом; Розвиваємо логічне мислення; Реалізуємо компетентнісний підхід: розв'язуємо задачі з проблемними ситуаціями ..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-14% Зошит з математики 2 клас НУШ Лишенко Г. Вид-во: Генеза
Розв’язуємо повсякденні життєві ситуації;  Розшифровуємо записи;  Розвиваємо логічне мислення ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-17% Зошит з формування математичних компетентностей 2 клас НУШ Оляницька Л. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник призначений для уроків математики в 2 класі. Він укладений згідно з Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна, відповідає системі вправ підручника Л. В. Оляницької «Математика. 2 клас». ..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-16% Картки з математики для поточної перевірки знань 2 клас НУШ Листопад Н. Вид-во: Оріон
Зміст посібника відповідає оновленій навчальній програмі з математики для учнів 2 класу. Учитель може його використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмінь і навичок, закріплення і повторення вивченого матеріалу; для проведення самостійних робіт, додаткових ін..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-16% Картки з математики Формування предметних компетентностей 2 клас НУШ Листопад Н. Вид-во: Оріон
Матеріали посібника призначені для формування й розвитку в учнів 2 класу предметних математичних компетентностей. У посібнику вміщено 16 карток. Їх зміст розроблено відповідно до вимог Нової Української Школи. Виконуючи запропоновані в посібнику завдання, учні вчитимуться використовувати ..
25 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-14% Мій помічник з математики 2 клас Збірник завдань Навчальний посібник У 2-х частинах НУШ Логачевська С. П., Логачевська Т. А. Вид-во: Літера
Посібник структуровано за темами, які є в обох типових освітніх програмах, а тому може використовуватися паралельно з будь-яким підручником. Він  покликаний допомогти вчителеві організувати навчальний процес з використанням методики диференціації (індивідуальна робота, робота в гру..
70 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-10% Математика 2 клас Завдання для моніторингу навчальних досягнень НУШ Тарнавська С. Вид-во: Зірка
Практичні завдання для діагностики предметних компетентностей та формувального оцінювання – це зошити, які мають зручний формат для перевірки рівня розуміння дитиною кожної теми, що вивчаються у першому та другому класі за програмою НУШ. Вправи розміщені на картках, зміст яких відповідає чинним т..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.