0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Англійська мова 2 клас НУШ

-23% 2000 вправ та завдань Англійська мова 2 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
2000 вправ та завдань. Англійська мова. 2 клас. Синельникова В.В. ..
26 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» (автори - Г. Пухта, Ґ. Гернґрос, П. Льюіс-Джонс) і призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програма..
70 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-25% Англійська мова Робочий зошит 2 клас До підручника О.Карпюк - Крамських С. Вид-во: Літера
Робочий зошит укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 2 клас», розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома. Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Дл..
55 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
Посібник укладений до підручника Г. К. Мітчелла й містить два короткі тести до кожної теми. Перший тест є тренувальним для учнів, другий допоможе проконтролювати їхні знання. Збірник дозволить систематизувати й узагальнити вивчене, урізноманітнити урок. Посібник створений з урахуванням психолого-..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
Посібник укладений до підручника Г. Пухти, Ґ. Ґернґроса, П. Льюіс-Джонса й містить два короткі тести до кожної теми. Перший тест є тренувальним для учнів, другий допоможе проконтролювати їхні знання. Збірник дозволить систематизувати й узагальнити вивчене, урізноманітнити урок. Посібник створен..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-27% Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи Матвієнко Т., Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, сл..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-7% Робочий зошит Англійська мова 2 клас Activity Book З аудіосупроводом, мультимедійною програмою та прописами НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 2’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 2 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, в основі якої лежить..
85 грн. 79 грн. Без НДС: 79 грн.
-19% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Start Up! Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здій..
90 грн. 73 грн. Без НДС: 73 грн.
-15% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Г.Мітчелла Smart Junior НУШ Грейс Лана Вид-во: УЦПА
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» Г. К. Мітчелла й призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Мі..
85 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
   Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм і підручника для 2 класу (Мітчелл Г. К. Англійська мова. English. Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти ( з аудіосупроводом)). Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприяти..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
   Робочий зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених МОН України і підручника для 2 класу (Пухта Г., Ґеренґос Ґ., Льюіс-Джонс П. Англійська мова. English. Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти ( з ауд..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
   Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ і підручника для 2 класу (Карпюк О.Д. Англійська мова : підручник для 2 кл. закл. загал. серед. освіти (з аудіосупроводом)). Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу другокласни..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Т.Будної НУШ Будна Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 2-го класу закладів загальної середньої освіти відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику «Англійська мова. 2 клас» (авт. Т. Б. Будна). ..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-28% Читайлик з англійської мови 1 - 2 класи Навчально-методичний посібник Гусева В. Вид-во: Ранок
Посібник може використовуватися в початкових класах під час вивчення англійського алфавіту і з метою формування навичок читання англійською мовою як допоміжний дидактичний матеріал до чинних підручників для 1-х, 2-х класів закладів загальної середньої освіти. Містить авторські римування, вірші та..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.