0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Англійська мова 2 клас НУШ

-14% 2000 вправ та завдань Англійська мова 2 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
2000 вправ та завдань. Англійська мова. 2 клас. Синельникова В.В. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-12% Зошит-шаблон для початкової школи English 1-2 класи НУШ Матвієнко Т. М., Пащенко Л. В. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з англійської мови призначений для першого та другого років навчання у закладах загальної середньої освіти. Зошит відповідає типовим освітнім програмам Нової української школи, затвердженим МОН України. Крім завдань на написання напівдрукованих і прописних літер, буквосполучень, сл..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-7% Робочий зошит Англійська мова 2 клас Activity Book З аудіосупроводом, мультимедійною програмою та прописами НУШ Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит до підручника ‘English with Smiling Sam 2’ є компонентом навчально-методичного комплекту з англійської мови для 2 класу Нової української школи, створеного на основі авторської концепції позитивної мотивації та креативного іншомовного навчання молодших школярів, в основі якої лежить..
70 грн. 65 грн. Без НДС: 65 грн.
-12% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Start Up НУШ Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здій..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-12% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Г.Мітчелла Smart Junior НУШ Грейс Лана Вид-во: УЦПА
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» Г. К. Мітчелла й призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Мі..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Г.Мітчелла НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм і підручника для 2 класу (Мітчелл Г. К. Англійська мова. English. Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти ( з аудіосупроводом)). Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприяти..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Г.Пухти та ін. НУШ Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ, затверджених МОН України і підручника для 2 класу (Пухта Г., Ґеренґос Ґ., Льюіс-Джонс П. Англійська мова. English. Підручник для 2 кл. закл. загальн. середн. освіти ( з ауд..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-12% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Г.Пухти та ін. НУШ Лора Фрост Вид-во: УЦПА
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» (автори - Г. Пухта, Ґ. Гернґрос, П. Льюіс-Джонс) і призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програма..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника О.Карпюк НУШ Косован О., Вітушинська Н. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит укладено відповідно до Типових освітніх програм НУШ і підручника для 2 класу (Карпюк О.Д. Англійська мова : підручник для 2 кл. закл. загал. серед. освіти (з аудіосупроводом)). Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу другокласни..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника О.Карпюк НУШ Крамських С. Вид-во: Літера
Робочий зошит укладений до підручника О. Д. Карпюк «Англійська мова. 2 клас», розширює його практичну складову й містить різноманітні вправи для виконання учнями на уроках і вдома. Відповідає типовим освітнім програмам з іноземних мов, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Дл..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 2 клас До підручника Т.Будної НУШ Будна Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 2-го класу закладів загальної середньої освіти відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику «Англійська мова. 2 клас» (авт. Т. Б. Будна). ..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.