0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Інформатика 2 клас НУШ

-12% Інформатика Зошит-посібник 2 клас До підручника І.Большакової, М.Пристінської НУШ Большакова І., Барма К. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», я..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-13% Зошит з інформатики 2 клас НУШ Вдовенко В. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник відповідає програмі «Нова українська школа». Він створений до підручника «Я досліджую світ. 2 клас»: Частина 2: «Інформатика та технології» (автори В. Вдовенко, Н. Котелянець, О. Агєєва).  Завдання, подані в зошиті, сприя­ють закріпленню знань з інформатики, розвитку ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-14% Зошит-практикум Інформатика 2 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Зошит використовуватися в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», а також в окремих предметах чи курсах, що стосуються інформатичної освітньої галузі. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-14% Ключи до інформатики Робочий зошит 2 клас НУШ Морзе Н. та ін. Вид-во: Оріон
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Можно не замислюватися, за яким підручником і за якою типовою освітньою програмою вивчаються пре..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 2 клас За програмою Савченко НУШ Антонова О., Мартинюк С. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит відповідає типовій освітній програмі МОН України, розробленій під керівництвом О. Я. Савченко, та підручникам «Я досліджую світ. 2 клас» (інформатична галузь). Завдання, подані за тематичним принципом, спрямовані на інтегрування навчального матеріалу. Поряд із вправами з розвитку інформатич..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 2 клас До підручника Н.Морзе, О.Барної НУШ Пуляєва А. О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Я досліджую світ» («Інформатика. Дизайн та технології») для 2 класу (Наталії Морзе, Ольги Барної). Посібник сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 2 клас НУШ Корнієнко М. та ін. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька). Видання є складовою навчальнометодичного к..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-13% Робочий зошит-конспект Інформатика Я досліджую світ 2 клас НУШ Ломаковська Г., Проценко Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит «Я досліджую світ. Інформатика. 2 клас» розроблено відповідно до Типової освітньої програми (інформативна освітня галузь), розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Окрім завдань, що дадуть змогу вчителеві перевірити знання учнів з інформатичної освітньої галузі, зошит містить ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.