0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Інформатика 2 клас НУШ

-26% Інформатика Зошит-посібник 2 клас До підручника І.Большакової, М. Пристінської - Большакова І., Барма К. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», я..
35 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-20% Альбом Я досліджую світ 2 клас Технологічна галузь До підручника М.Корнієнко - Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-16% Зошит з інформатики 2 клас Вдовенко В. Вид-во: Грамота
Навчальний посібник відповідає програмі «Нова українська школа». Він створений до підручника «Я досліджую світ. 2 клас»: Частина 2: «Інформатика та технології» (автори В. Вдовенко, Н. Котелянець, О. Агєєва).  Завдання, подані в зошиті, сприя­ють закріпленню знань з інформатики, розвитку ..
45 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-11% Зошит Я досліджую світ 2 клас Інформатика До підручника М.Корнієнко та ін. - Антонова О. Вид-во: Генеза
Забезпечуємо пропедевтичність вивчення інформатики; Формуємо уявлення учнів про основні поняття інформатики на основі їхнього життєвого досвіду і знань. ..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-13% Зошит-конспект Інформатика Я досліджую світ 2 клас Ломаковська Г., Проценко Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит «Я досліджую світ. Інформатика. 2 клас» розроблено відповідно до Типової освітньої програми (інформативна освітня галузь), розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Окрім завдань, що дадуть змогу вчителеві перевірити знання учнів з інформатичної освітньої галузі, зошит містить ..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-14% Зошит-практикум Інформатика 2 клас НУШ Воронцова Т. та ін. Вид-во: Алатон
Зошит використовуватися в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», а також в окремих предметах чи курсах, що стосуються інформатичної освітньої галузі. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-15% Ключи до інформатики Робочий зошит 2 клас Морзе Н. та ін. Вид-во: Оріон
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Можно не замислюватися, за яким підручником і за якою типовою освітньою програмою вивчаються пре..
40 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 2 клас За програмою Савченко НУШ Антонова О., Мартинюк С. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит відповідає типовій освітній програмі МОН України, розробленій під керівництвом О. Я. Савченко, та підручникам «Я досліджую світ. 2 клас» (інформатична галузь). Завдання, подані за тематичним принципом, спрямовані на інтегрування навчального матеріалу. Поряд із вправами з розвитку інформатич..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-28% Робочий зошит Інформатика 2 клас Козак Л. Вид-во: Літера
Зошит призначений для використання в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» і на уроках з окремих предметів, що реалізують інформатичну освітню галузь. Містить цікаві завдання не тільки для індивідуального письмового виконання, а й спільної діяльності в парах, колективного обг..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-25% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 2 клас До підручника І.Андрусенко Частина 2 Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Робочий зошит відповідає новому Державному стандарту початкової освіти і основним вимогам Нової Української школи. Посібник забезпечує формування в наймолодших школярів ключових, предметних і міжпредметних компетентностей, які позначаються через уміння вчитися, критично мислити, здатність логіч..
38 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-26% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 2 клас До підручника Н.Морзе, О.Барної НУШ Пуляєва А. О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та поурочно узгоджено з підручником «Я досліджую світ» («Інформатика. Дизайн та технології») для 2 класу (Наталії Морзе, Ольги Барної). Посібник сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і..
35 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-28% Робочий зошит Я досліджую світ Інформатика 2 клас Корнієнко М., Крамаровська С., Зарецька І. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 2 підручника «Я досліджую світ» для 2 класу закладів загальної середньої освіти (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька). Видання є складовою навчальнометодичного к..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.