0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-14% 2+2 Весела лічба 2 клас Навчальний посібник Данієлян А. Вид-во: Генеза
Зошит "2+2. Весела лічба" призначено для використання як на уроці, так і в позаурочний час - удома, у групі продовженого дня, на канікулах. Посбіник сприятиме вдосконаленню обчислювальних навичок, спонукатиме першокласників активно працювати, мислити, отримувати результат і радіти своїм досягненн..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-21% 2000 вправ та завдань Англійська мова 2 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
2000 вправ та завдань. Англійська мова. 2 клас. Синельникова В.В. ..
24 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-21% 2000 упражнений и заданий Русский язык 2 класс Володарская М. и др. Изд-во: Час Майстрів
Данное пособие составлено в соответствии с новой программой по русскому языку для 2 класа общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения и может использоваться при работе со всеми учебниками. Представленные в данном пособии тренировочные упражнения и задания способствуют совершен..
24 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-19% 3000 вправ та завдань Математика 2 клас Яцина В. Вид-во: Час Майстрів
У посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 2 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливості довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму.  Посібник складений згідно з новою Програмою для 1-4 класів середньої загальноос..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-19% 3000 вправ та завдань Українська мова 2 клас Скрипник К. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 2 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
26 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-11% Єресько Т. Робочий зошит Я досліджую світ 2 клас Частина 1 До підручника Т.Гільберг Вид-во: Сиция
Робочий зошит «Я досліджую світ. 2 клас» (частина 1) укладено відповідно до підручника «Я досліджую світ. 2 клас» (частина 1) авторів Т. Гільберг, С. Тарнавська, Н. Павич. У зошиті запропоновано матеріал до інтеграції наступних освітніх галузей: природнича; мовно-літературна; математична; техно..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-20% Індівідуальні роботи Математика 2 клас Мої перші досягнення Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріал укладено відповідно до Типових освітніх програм (під керівництвом О. Я. Савченко; під керівництвом Р. Б. Шияна) для закладів загальної середньої освіти. Посібник містить індивідуальні роботи з математики які допоможуть учителеві вчасно виявити прогалини в засвоєнні друг..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-21% Індівідуальні роботи Українська мова Мої перші досягнення 2 клас Данилко О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить діагностичні роботи з української мови для другого класу, що відповідають Державному стандарту та Типовим навчальним програмам за редакцією О. Савченко та за редакцією Р. Шияна. Призначений для формувального (поточного) оцінювання навчальних досягнень ..
28 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-20% Індівідуальні роботи Я досліджую світ Мої перші досягнення 2 клас Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріал укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти (під керівництвом О. Я. Савченко; під керівництвом Р. Б. Шияна). Посібник містить індивідуальні роботи з предмета «Я досліджую світ», які допоможуть учителеві вчасно виявити прогалин..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-26% Інформатика Зошит-посібник 2 клас До підручника І.Большакової, М. Пристінської - Большакова І., Барма К. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», я..
35 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-27% Іщенко О. Зошит дослідника 2 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко та ін. Вид-во: Літера
Зошит дослідника 2 клас Частина 2 До підручника Іщенко О. Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Я досліджую світ 2 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Вид: Літера. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового на..
45 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-28% Іщенко О. Робочий зошит з української мови та читання 2 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко, С.Логачевської Вид-во: Літера
Зошит з Української мови та читання 2 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Українська мова та читання 2 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Логачевська С. Вид: Літера. Містить цікаві завдання на формування орфографічних навичок, завдання для розвитку мовлення.&..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-20% Альбом Я досліджую світ 2 клас Технологічна галузь До підручника М.Корнієнко - Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-20% Англійська мова Робочий зошит 2 клас До підручника Start Up! Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здій..
75 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-27% Англійська мова Робочий зошит 2 клас До підручника Г. Пухти Quick Minds Лора Фрост Вид-во: УЦПА
Робочий зошит укладений до підручника «Англійська мова. English» (автори - Г. Пухта, Ґ. Гернґрос, П. Льюіс-Джонс) і призначений для більш детального відпрацювання його матеріалу. Різноманітні завдання зошита спрямовані на розвиток комунікативних умінь учнів. Відповідає типовим освітнім програма..
70 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.