0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми з дизайну і технологій, трудового навчання 2 клас НУШ

-20% Альбом Я досліджую світ Технологічна освітня галузь 2 клас До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-26% Альбом-посібник Технології та дизайн 2 клас Кліщ О. Вид-во: Літера
Альбом посібник Технології та дизайн 2 клас Авт: Кліщ О. Вид: Літера містить посильні завдання, схеми виконання і зразки готових виробів. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань ос..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-10% Майстер Саморобко 2 клас Альбом-посібник з дизайну та технологій Бровченко А., Копитіна Н. НУШ Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програм МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Т. Гільберг та ін. «Я досліджую світ» для 2 класу й спрямовані на розвиток універса..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Маленький трудівничок Альбом-посібник 2 клас Дизайн і технології НУШ Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 2 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.   ..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-18% Моя творча праця Альбом з дизайну і технологій 2 клас Дробязко І. Вид-во: Оріон
Цей альбом продовжує і розвиває ідеї, закладені в посібнику "Моя творча праця. Альбом з дизайну і технологій. 1 клас", тобто відповідає ідеям інтеграції і гармонії, на яких ґрунтується концепція Нової української школи. З ним можна працювати, орієнтуючись на обидві Типові освітні програми НУШ (і ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Умійко Дизайн і технології Альбом-посібник 2 клас НУШ Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук «Я досліджую світ» для 2 класу та спрямовані на розвиток універсальних тв..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-27% Умілі ручки Дизайн і технології Я досліджую світ 2 клас Альбом-посібник з трудового навчання Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна. альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-25% Умелые ручки Дизайн и технологии Я исследую мир 2 класс Альбом-пособие по трудовому обучению Назаренко А. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые долж..
65 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-22% Уроки майстерності Альбом-посібник 2 клас До підручника Вдовенко В. та ін. НУШ Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
 Альбом доповнює підручник і є логічним продовженням його навчального змісту. Зміст посібника забезпечує ітеграцію знань навчальних дисциплін і допоможе реалізувати їх в інтелектуально­проктичній діяльності учня.       Альбом побудовано відповідно до змісту тем підручника..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.