0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Я досліджую світ

-20% Альбом Я досліджую світ 2 клас Технологічна освітня галузь Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
Будуємо алгоритми дій, моделюємо ситуації, встановлюємо відповідності; Занурюємося в інформаційне середовище. ..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-20% Альбом Я досліджую світ Технологічна освітня галузь 2 клас До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-26% Альбом-посібник Технології та дизайн 2 клас Кліщ О. Вид-во: Літера
Альбом посібник Технології та дизайн 2 клас Авт: Кліщ О. Вид: Літера містить посильні завдання, схеми виконання і зразки готових виробів. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань ос..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-11% Умійко Дизайн і технології Альбом-посібник 2 клас НУШ Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук «Я досліджую світ» для 2 класу та спрямовані на розвиток універсальних тв..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-27% Умілі ручки Дизайн і технології Я досліджую світ 2 клас Альбом-посібник з трудового навчання Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна. альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-25% Умелые ручки Дизайн и технологии Я исследую мир 2 класс Альбом-пособие по трудовому обучению Назаренко А. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые долж..
65 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-22% Уроки майстерності Альбом-посібник 2 клас До підручника Вдовенко В. та ін. НУШ Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
 Альбом доповнює підручник і є логічним продовженням його навчального змісту. Зміст посібника забезпечує ітеграцію знань навчальних дисциплін і допоможе реалізувати їх в інтелектуально­проктичній діяльності учня.       Альбом побудовано відповідно до змісту тем підручника..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-18% Я прикрашаю світ Альбом з образотворчого мистецтва 2 клас Зіневич В. Вид-во: Оріон
Цей альбом продовжує і розвиває ідеї, закладені в посібнику "Я прикрашаю світ. 1 клас", тобто відповідає ідеям інтеграції і гармонії, на яких ґрунтується концепція Нової української школи. З ним можна працювати, орієнтуючись на обидві Типові освітні програми НУШ (і за редакцією О. Я. Савченко, і ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.