0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Мистецтво 2 клас НУШ

-10% Мистецтво 2 клас Альбом + Робочий зошит До підручника О.Калініченко, Л.Аристової НУШ Наземнова Т. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекоменд..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Мистецтво 2 клас Робочий зошит + Альбом До підручника Л.Масол та ін. НУШ Воронкевич В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом і зошит є складовими навчальнометодичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас». Матеріал посібників спрямовані н..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Робочий зошит + Альбом Мистецтво 2 клас НУШ Рубля Т. та ін. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 2 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Ме..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Робочий зошит-альбом Мистецтво 2 клас НУШ Масол Л. та ін. Вид-во: Генеза
Створюємо передумови формування ключових і предметних компетентностей через систему практикоорієнтованих завдань Уміщуємо систему різних видів завдань музичної та образотворчої діяльності для виконання на уроці, удома та в позаурочний час  Орієнтуємо завдання від репродуктивн..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.