0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Мистецтво 2 клас НУШ

-22% Альбом Мистецтво 2 клас До підручника Л.Масол, О.Гайдамаки, О.Колотило - Воронкевич В. Вид-во: Ранок
Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом є складовою навчально-методичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас». Матеріал посібника спрямований на закріплення знань, умінь..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-26% Робочий зошит + Альбом Мистецтво 2 клас До підручника Л.Масол НУШ Воронкевич В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом і зошит є складовими навчальнометодичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас». Матеріал посібників спрямовані н..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-26% Робочий зошит + Альбом Мистецтво 2 клас До підручника О.Калініченко, Л.Аристової НУШ Наземнова Т. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекоменд..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-26% Робочий зошит + Альбом Мистецтво 2 клас Рубля Т., Мед І., Щеглова Т. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 2 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Ме..
70 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-11% Робочий зошит-альбом Мистецтво 2 клас Інтегрований курс Масол Л. та ін. Вид-во: Генеза
Створюємо передумови формування ключових і предметних компетентностей через систему практикоорієнтованих завдань Уміщуємо систему різних видів завдань музичної та образотворчої діяльності для виконання на уроці, удома та в позаурочний час  Орієнтуємо завдання від репродуктивн..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-18% Я прикрашаю світ Альбом з образотворчого мистецтва 2 клас Зіневич В. Вид-во: Оріон
Цей альбом продовжує і розвиває ідеї, закладені в посібнику "Я прикрашаю світ. 1 клас", тобто відповідає ідеям інтеграції і гармонії, на яких ґрунтується концепція Нової української школи. З ним можна працювати, орієнтуючись на обидві Типові освітні програми НУШ (і за редакцією О. Я. Савченко, і ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.