0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-13% Альбом Я досліджую світ 2 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
Будуємо алгоритми дій, моделюємо ситуації, встановлюємо відповідності; Занурюємося в інформаційне середовище. ..
60 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-13% Альбом Я досліджую світ Технологічна освітня галузь 2 клас До підручника М.Корнієнко та ін. НУШ Бровченко А. Вид-во: Генеза
Навчаємо долати шлях від творчого задуму до його втілення в готовий результат Пропонуємо покрокову інструкцію виготовлення виробів, підкріплену малюнками/фото Подаємо зразки готових виробів Прищеплюємо культуру праці та побуту Сприяємо засвоєнню правил безпечної роботи..
60 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-10% Майстер Саморобко 2 клас Альбом-посібник з дизайну та технологій Бровченко А., Копитіна Н. НУШ Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну і технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програм МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Т. Гільберг та ін. «Я досліджую світ» для 2 класу й спрямовані на розвиток універса..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Маленький трудівничок Альбом-посібник 2 клас Дизайн і технології НУШ Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 2 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів.   ..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% Маленький художник Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 2 клас НУШ Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі -посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 1 класі, розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) і підручника Л. Масол та ін. «Мистецтво. 1 клас»&nb..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Мистецтво 2 клас Альбом + Робочий зошит До підручника О.Калініченко, Л.Аристової НУШ Наземнова Т. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу ЗЗСО до підручника Олени Калініченко, Людмили Аристової. Посібник містить практичний матеріал з музичного мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. Рекоменд..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Мистецтво 2 клас Робочий зошит + Альбом До підручника Л.Масол та ін. НУШ Воронкевич В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Посібник створено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Альбом і зошит є складовими навчальнометодичного комплекту інтегрованого курсу «Мистецтво. 2 клас». Матеріал посібників спрямовані н..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Робочий зошит + Альбом Мистецтво 2 клас НУШ Рубля Т. та ін. Вид-во: Ранок
Робочий зошит Робочий зошит є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 2 класу закладів загальної середньої освіти авторів Тетяни Рублі, Ірини Мед, Тетяни Щеглової. У ньому представлені запитання та завдання за темами підручника «Мистецтво. 2 клас» (автори Тетяна Рубля, Ірина Ме..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Робочий зошит-альбом Мистецтво 2 клас НУШ Масол Л. та ін. Вид-во: Генеза
Створюємо передумови формування ключових і предметних компетентностей через систему практикоорієнтованих завдань Уміщуємо систему різних видів завдань музичної та образотворчої діяльності для виконання на уроці, удома та в позаурочний час  Орієнтуємо завдання від репродуктивн..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Умійко Дизайн і технології Альбом-посібник 2 клас НУШ Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з дизайну та технологій, розроблені відповідно до Типової освітньої програми МОН України (під керівництвом О. Савченко) і підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук «Я досліджую світ» для 2 класу та спрямовані на розвиток універсальних тв..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-12% Умілі ручки Дизайн і технології Я досліджую світ 2 клас Альбом-посібник з трудового навчання НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти та Типових освітніх програм, розроблених під керівництвом о. Я. Савченко та р. Б. Шияна. альбом містить творчі завдання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні. Призначено дл..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-11% Умелые ручки Дизайн и технологии Я исследую мир 2 класс Альбом-пособие по трудовому обучению НУШ Назаренко А. Изд-во: Ранок
Пособие создано в соответствии с новым Государственным стандартом начального образования и Типовыми образовательными программами, разработанными под руководством а. Я. Савченко и р. Б. Шияна. альбом-пособие содержит творческие задания, образцы готовых изделий, схемы выполнения работ, которые долж..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-11% Уроки майстерності Альбом-посібник 2 клас До підручника Вдовенко В. та ін. НУШ Котелянець Н., Агєєва О. Вид-во: Грамота
 Альбом доповнює підручник і є логічним продовженням його навчального змісту. Зміст посібника забезпечує ітеграцію знань навчальних дисциплін і допоможе реалізувати їх в інтелектуально­проктичній діяльності учня.       Альбом побудовано відповідно до змісту тем підручника..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.