0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Діагностичне оцінювання

-28% Діагностичні роботи для підсумкового оцінювання Я досліджую світ 2 клас Іщенко О., Сіменик Є. Вид-во: Літера
Діагностичні роботи Я досліджую світ 2 клас Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Я досліджую світ 2 клас Авт: Іщенко О. Вид: Літера. Посібник містить 9 діагностичних робіт у 2 варіантах для підсумкового оцінювання. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних ..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-20% Діагностичні роботи з математики 2 клас Логачевська С. Вид-во: Літера
Посібник укладено відповідно до змісту підручника "Математика. 2 клас" (С. П. Логачевська та ін.). Індивідуальний посібник для учня вміщує 9 письмових діагностичних робіт відповідно до кількості навчальних місяців і можуть стати підґрунтям для підсумкового оцінювання учнів з математичної освітньо..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
Видання надруковано за кошти гранту інституційної підтримки. Посібник містить 8 діагностичних робіт з математики у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу, затвердженим Наказом МОН України від 27.08.2019 № 1154..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
Посібник містить 4 діагностичні роботи з української мови та читання у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання результатів навчання учнів 2 класу, затвердженим Наказом МОН України від 27.08.2019 № 1154. Пропоновані завдання охоплюють усі теми, щ..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
Посібник містить 5 діагностичних робіт з курсу «Я досліджую світ» у двох варіантах. Діагностичні роботи відповідають методичним рекомендаціям щодо оцінювання результатів навчання учнів 2 класу, затвердженим Наказом МОН України від 27.08.2019 № 1154. Пропоновані завдання охоплюють теми, що вивча..
28 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
Посібник укладений до підручника Г. К. Мітчелла й містить два короткі тести до кожної теми. Перший тест є тренувальним для учнів, другий допоможе проконтролювати їхні знання. Збірник дозволить систематизувати й узагальнити вивчене, урізноманітнити урок. Посібник створений з урахуванням психолого-..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
Посібник укладений до підручника Г. Пухти, Ґ. Ґернґроса, П. Льюіс-Джонса й містить два короткі тести до кожної теми. Перший тест є тренувальним для учнів, другий допоможе проконтролювати їхні знання. Збірник дозволить систематизувати й узагальнити вивчене, урізноманітнити урок. Посібник створен..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-17% Експрес-перевірка Математика 2 клас Відрівні картки До підручника О.Гісь, І.Філяк НУШ Назаренко А. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом р. Б. Шияна, та підручника «Математика. 2 клас» (Ольги Гісь, Ірини Філяк). Відривні картки призначені для організації самостійної роботи здобувачів освіти на уроках, мета якої — перевірити засвоєння вивчено..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-13% Зошит для діагностичних робіт з математики 2 клас Карпенко Ю. Вид-во: Генеза
Навчальний зошит, розроблений з метою реалізації Концепції НУШ та відповідно до обох типових освітніх програм. Зошит призначений для проведення щомісячних підсумкових уроків. Містить 9 діагностичних робіт, по 2 варіанти кожна, з компетентнісно орієнтованими завданнями, які пов’язані з повся..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Зошит для діагностичних робіт з української мови 2 клас Карпенко Ю. Вид-во: Генеза
Навчальний зошит розроблено з метою реалізації  Концепції  Нової української школи  та  відповідно до  Типових  освітніх  програм. Матеріал зошита можна використовувати для проведення щомісячних  підсумкових  уроків  після  опрацювання  ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-17% Моніторинг навчальних досягнень Математика 2 клас Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом   О.  Савченко Посібник містить роботи для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів 2 класу з математики Видання може бути використано для роботи за будь-яким чинним підру..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-28% Підсумкові діагностичні роботи Українська мова та читання 2 клас Зарольська Л. Вид-во: Літера
Посібник (до підручника «Українська мова та читання. 2 клас» авторів О. Л. Іщенко, С. П. Логачевської) призначений для підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів за результатами опанування ними теми. Запропоновано 9 робіт у двох варіантах, один із яких можна використати для коригувальної ..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-12% Тематические диагностические работы по математике Мои достижения 2 класс Листопад Н. Изд-во: Орион
Посібник укладено для закладів загальної середньої освіти. Він призначений для спостереження за навчальним поступом учня і вербального оцінювання їхніх навчальних досягнень із кожної теми.  Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-17% Тематичні діагностичні роботи Математика 2 клас Гісь О., Філяк І. та ін. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу з математики. Збірник діагностичних робіт складено відповідно до підручника О. М. Гісь, І. В. Філяк «Математика. 2 клас». Зміст посібника впорядковано згідно з методичними рекомендаціями щодо оцінювання навчальни..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-17% Тематичні діагностичні роботи Математика Мої досягнення 2 клас Листопад Н. Вид-во: Оріон
Посібник укладено для закладів загальної середньої освіти. Він призначений для спостереження за навчальним поступом учня і вербального оцінювання їхніх навчальних досягнень із кожної теми.      ..
30 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.