0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 2 клас НУШ

-13% Внеклассное чтение 2 класс НУШ Мишина Л. С. Изд-во: БЭТ
Пособие Внеклассное чтение. 2 класс создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нём собраны интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способст..
46 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Золотий віночок 1 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П., Мирошниченко В. А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л. Вид-во: Ранок
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Золотий віночок 2 клас Хрестоматія для додаткового читання Оновлена програма Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане.  Хре..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Золотой веночек Читаем в классе и дома Хрестоматия 2 класс Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
Читаем в классе и дома Хрестоматия 2 класс ..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-15% Книжка для додаткового читання 2 клас НУШ Богданець-Білоскаленко Н. Вид-во: Грамота
Посібник для додаткового читання містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелекту..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-11% Книжка для читання 2 клас До підручника Л.Тимченко, І.Цепової НУШ Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник «Книжка для читання» містить додаткові навчальні тексти до підручника «Українська мова та читання» Лариси Тимченко, ірини Цепової для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Зміст посібника орієнтований на учнів, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в пос..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-15% Книжкова подорож до 3 класу Посібник з читання з 2 у 3 клас НУШ Данієлян А. Вид-во: Генеза
"Книжкова подорож до 3 класу" - це цікава хрестоматія, яка містить твори як знаних авторів, так і молодих сучасних українських та зарубіжних письменників. У посібнику запропоновано систему різних видів роботи, які формують читацьку самостійність дитини та мотивують її до розв'..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-22% Літературне джерельце Книжка для додаткового читання 2 клас НУШ Кордуба Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савче..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-16% Перлинка Посібник з додаткового читання 2 клас НУШ До підручника І.Большакової НУШ Науменко В., Науменко М. Вид-во: Генеза
Формуємо повноцінну читацьку навичку; Розвиваємо вміння працювати з різними видами та джерелами інформації;  Ознайомлюємо зі світом масмедіа, учимо сприймати та обирати медіапродукти відповідно до мети, до уподобань;  Залучаємо до сценічної творчості ..
55 грн. 46 грн. Без НДС: 46 грн.
-14% Позакласне читання + Щоденник читача 2 клас НУШ Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник “Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. 2 клас” розроблено у відповідності з Програмами Нової української школи, затвердженими наказом № 268 від 21.03.2018р. (Типові освітні програми під кер. О. Я. Савченко та Р.Б. Шияна). Тексти для читання дібрано з урахуванням різноманітності..
36 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Позакласне читання 2 клас НУШ Настенко А. І., Ковальчук Н. О. Вид-во: ПЕТ
Посібник «Позакласне читання. 2 клас» створено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. У виданні зібрано найцікавіші художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовн..
43 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-16% Сонячні вітрила Додаткове читання 2 клас НУШ Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріали книжки для читання відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савченко та Типовій освітній програмі з читання за редакцією Р. Б. Шияна. У ній дібрано твори для додаткового читання, вміщено запитан..
50 грн. 42 грн. Без НДС: 42 грн.
-10% Срібне перевесло Хрестоматія з літературного читання 2 - 4 класи НУШ Соловець Л. Вид-во: Грамота
Хрестоматія, яку можна використовувати на уроках літературного й позакласного читання та організації дозвілля учнів 2–4 кл., повністю відповідає вимогам чинної програми з предмета. Складається з окремих розділів і побудована за тематично­жанровим принципом. Містить прозові й поетичні, науково­поп..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.