0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 2 клас НУШ

-13% Внеклассное чтение 2 класс НУШ Мишина Л. С. Изд-во: БЭТ
Пособие Внеклассное чтение. 2 класс создано в соответствии с новой учебной программой Министерства образования и науки Украины. В нём собраны интересные художественные произведения, вопросы и задачи, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способст..
46 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-15% Дивоколо Книжка для додаткового читання 2 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник «Дивоколо. Книжка для додаткового читання» для 2 класу містить різноманітні навчальні (художні, пізнавальні, науково-популярні) тексти. Зміст посібника орієнтований на здобувачів освіти, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямо..
120 грн. 102 грн. Без НДС: 102 грн.
Золотий віночок Зошит Учуся працювати з текстом 2 клас Агаркова І. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-21% Золотий віночок Хрестоматія для додаткового читання 1 клас Агаркова І., Мирошниченко В., Попова Н., Цепочко Н. Вид-во: Ранок
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-27% Золотий віночок Хрестоматія для додаткового читання 2 клас Агаркова І. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане.  Хре..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
Золотой веночек Тетрадь Учусь работать с текстом 2 класс Агаркова И. П. Изд-во: Ранок
Данное пособие (автор Агаркова И. П.) содержит развивающие задания по 15 выборочным произведениям хрестоматии «Золотой веночек» для 2 класса (Х. : Из-во «Ранок-НТ», 2013) и составляет с ней единый комплект. Оно представляет собой интегрированные в рамках одного произведения задания по трем дисцип..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-27% Золотой веночек Хрестоматия для дополнительного чтения 2 класс Попова Н. Изд-во: Ранок
Читаем в классе и дома. Хрестоматия 2 класс. ..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-20% Книжка для додаткового читання 2 клас Богданець-Білоскаленко Н. Вид-во: Грамота
Посібник для додаткового читання містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелекту..
60 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-28% Книжка для читання 2 клас До підручника Л.Тимченко, І.Цепової НУШ Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Посібник «Книжка для читання» містить додаткові навчальні тексти до підручника «Українська мова та читання» Лариси Тимченко, ірини Цепової для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Зміст посібника орієнтований на учнів, які прагнуть опанувати навичку вдумливого читання. Запропоновані в пос..
40 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-15% Книжкова подорож до 3 класу Посібник з читання Данієлян А. Вид-во: Генеза
"Книжкова подорож до 3 класу" - це цікава хрестоматія, яка містить твори як знаних авторів, так і молодих сучасних українських та зарубіжних письменників. У посібнику запропоновано систему різних видів роботи, які формують читацьку самостійність дитини та мотивують її до розв'..
60 грн. 51 грн. Без НДС: 51 грн.
-22% Літературне джерельце Книжка для додаткового читання 2 клас НУШ Кордуба Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для додаткового читання, які відповідають вимогам Державного стандарту початкової освіти, Типовій освітній програмі з читання за редакцією О. Я. Савче..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-18% Моя домашня читальня 2 клас Позакласне читання Савченко О. Вид-во: Освіта
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. РЕКОМЕНДОВАНО МОН УКРАЇНИ. ..
60 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-17% Перлинка Посібник з додаткового читання 2 клас НУШ До підручника І.Большакової НУШ Науменко В., Науменко М. Вид-во: Генеза
Формуємо повноцінну читацьку навичку; Розвиваємо вміння працювати з різними видами та джерелами інформації;  Ознайомлюємо зі світом масмедіа, учимо сприймати та обирати медіапродукти відповідно до мети, до уподобань;  Залучаємо до сценічної творчості ..
60 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-14% Позакласне читання + Щоденник читача 2 клас НУШ Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник “Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. 2 клас” розроблено у відповідності з Програмами Нової української школи, затвердженими наказом № 268 від 21.03.2018р. (Типові освітні програми під кер. О. Я. Савченко та Р.Б. Шияна). Тексти для читання дібрано з урахуванням різноманітності..
36 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Позакласне читання 2 клас НУШ Настенко А. І., Ковальчук Н. О. Вид-во: ПЕТ
Посібник «Позакласне читання. 2 клас» створено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. У виданні зібрано найцікавіші художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовн..
43 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.