0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Фізика

-10% ЗНО 2019 Фізика Збірник тестових завдань Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник містить понад 2500 тестових завдань з фізики у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання дібрано відповідно до чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики. Наприкінці посібника наведено від..
65 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
ЗНО 2019 Фізика Комплексне видання Альошина М. О. та ін. Вид-во: Літера
    Посібник містить в себе: навчальний довідник згідно програми ЗНО 2019 року з фізики, який супроводжується схемами, рисунками, таблицями; тренувальні тести з відповідями і обгрунтуванням ходу міркувань; прийоми розв'язування деяких типових задач, 5 варіа..
150 грн. Без НДС: 150 грн.
ЗНО 2019 Фізика Комплексне видання Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
 Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з фізики, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з фізики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. Посібник містить довідковий матеріал, тесто..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-10% ЗНО 2019 Фізика Міні-довідник для підготовки Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал та приклади розв’язаних задач з усіх тем фізики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% ЗНО 2019 Фізика Тренажер для підготовки Чиж О., Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник містить тренувальні варіанти завдань, аналогічних до тих, які в 2018 році пропонуватимуться на ЗНО з фізики. Вони сприятимуть ефективній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Тут подано також зразки бланків відповідей, відповіді до з..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів Дідович М. М., Коршак Є. В. Вид-во: Літера
Довідник містить відомості з усіх розділів курсу фізики в логічній послідовності. Значну увагу приділено розв’язуванню задач. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач. Задачі підібрано так, щоб при самостійній робот..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.