0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська література

ЗНО 2019 Українська література Інтерактивна хрестоматія Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Інтерактивна хрестоматія містить усі твори, передбачені чинною програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тексти творів супроводжуються коментарями та завданнями, розміщеними на спеціальному полі для самостійної роботи учня. Робота з текстом передбачає викори..
150 грн. Без НДС: 150 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська література Інтерактиний довідник-практикум із тестами Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готуватись як самостійно, ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-7% ЗНО 2019 Українська література в таблицях Матеріали для підготовки до ЗНО Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2019 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
70 грн. 65 грн. Без НДС: 65 грн.
-9% ЗНО 2019 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів україн..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 з української літератури і містить довідковий теоретичний матеріал, програмові твори, паспорти до всіх творів, тренувальні тестові завдання, зразки власних висловлень, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до тестів. ..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість ціл..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Радченко І. О., Орлова О. М. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 і містить в себе довідник по всій шкільній програмі з української літератури, типові тестові завдання, 3 варіанти тестів у форматі ЗНО, відповіді до всіх завдань, бланки відповідей, літературознавчий словничок та ви..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська література Міні-довідник для підготовки Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учит..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-15% ЗНО 2019 Українська література Міні-конспекти Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Посібник укладено відповідно до чинної програми з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2019. Видання призначене для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід, ..
48 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Матеріали для підготовки Ч.1 Довідковий матеріал Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
     Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи у..
145 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Матеріали для підготовки Ч.2 Тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
      Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи ..
105 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Тематичні тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тестові завдання складено відповідно до вимог чинної програми ЗНО з української літ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська література Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української літератури. Зміст, структура та формат завдань аналогічні тим, що пропонуються на іспиті та базовим і поглибленим рівнями. Завдання мають різний рівень скла..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-16% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Хрестоматія містить усі твори, передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 навчальному році. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовні..
130 грн. 109 грн. Без НДС: 109 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія для підготовки до ЗНО Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
У хрестоматії подано всі тексти літературних творів, передбачені чинною Програмою зовнішнього незалежного оцінювання та чинними навчальними програмами з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української мови та літератури. ..
90 грн. 81 грн. Без НДС: 81 грн.