0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська література

-12% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість ціл..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 і містить в себе довідник по всій шкільній програмі з української літератури, типові тестові завдання, 3 варіанти тестів у форматі ЗНО, відповіді до всіх завдань, бланки відповідей, літературознавчий словничок та ви..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-15% ЗНО 2019 Українська література Міні-конспекти Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Посібник укладено відповідно до чинної програми з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2019. Видання призначене для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід, ..
48 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська література Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української літератури. Зміст, структура та формат завдань аналогічні тим, що пропонуються на іспиті та базовим і поглибленим рівнями. Завдання мають різний рівень скла..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-16% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Хрестоматія містить усі твори, передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 навчальному році. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовні..
130 грн. 109 грн. Без НДС: 109 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова і література Тренажер Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
       Видання вміщує 12 варіантів зразків тестових завдань з української мови та літератури у форматі ЗНО, у тому числі завдання відкритого типу з розгорнутою відповіддю — створення власного висловлення. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинних п..
45 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова та література Власні висловлення Авраменко О. М. та ін. Вид-во: Грамота
У посібнику викладено вимоги до написання власного висловлювання, подано критерії його оцінювання, розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. Вони мають чітку структуру, до частини з них додано методичні коментарі. Видання призначене для підготовки випускників загальноосвітніх н..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-8% ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
Матеріали збірника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури і програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник складається з двох частин, які..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник Завдання в тестовій формі 1 частина Авраменко О. М., Блажко М. Б. Вид-во: Грамота
Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2019 року. Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури. Посібник укладено відповідно ..
200 грн. Без НДС: 200 грн.
-13% ЗНО 2019 Українська мова та література Частина 2 Збірник завдань у тестовій формі Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. У цьому виданні подано дванадцять варіантів (із них два нові) орієнтованого тесту у форматі ЗНО з української мови та літератури. Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено в..
85 грн. 74 грн. Без НДС: 74 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська література в таблицях Матеріали для підготовки до ЗНО Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2020 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.