0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова

-16% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Хрестоматія містить усі твори, передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 навчальному році. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовні..
130 грн. 109 грн. Без НДС: 109 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний В. Вид-во: Літера
  Посібник містить весь навчальний курс української мови та літератури у тематичних блоках, типові тестові завдання з кожної теми. 5 варіантів, зразки власних висловлювань та відповіді. ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова і література Тренажер Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
       Видання вміщує 12 варіантів зразків тестових завдань з української мови та літератури у форматі ЗНО, у тому числі завдання відкритого типу з розгорнутою відповіддю — створення власного висловлення. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинних п..
45 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
ЗНО 2019 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
150 грн. Без НДС: 150 грн.
-9% ЗНО 2019 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм ЗНО з української мови та літератури та з української мови для серендьої загальноосвітньої школи.     Для старшокласників, вступників до вищих навчаль..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська мова Зразки висловлювань на дискусійну тему (завдання з розгорнутою відповіддю) Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку творів-роздумів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з української мови та літератури, зокрема до виконання завдання з розгорнутою відповіддю, а також ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 з української мови і містить довідковий теоретичний матеріал, тренувальні вправи і тестові завдання, власні висловлення, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до тестів. ..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2019, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді 55 уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; 3 варіант..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська мова Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Глазова О. П. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська мова та література Власні висловлення Авраменко О. М. та ін. Вид-во: Грамота
У посібнику викладено вимоги до написання власного висловлювання, подано критерії його оцінювання, розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. Вони мають чітку структуру, до частини з них додано методичні коментарі. Видання призначене для підготовки випускників загальноосвітніх н..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-8% ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
Матеріали збірника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури і програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник складається з двох частин, які..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-14% ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник Завдання в тестовій формі 1 частина Авраменко О. М., Блажко М. Б. Вид-во: Грамота
Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2019 року. Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури. Посібник укладено відповідно ..
150 грн. 129 грн. Без НДС: 129 грн.