0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова та література

-8% ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
Матеріали збірника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури і програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник складається з двох частин, які..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська мова: лайфхаки Хворостяний І. Вид-во: Ранок
Посібник у формі корисних порад (лайфхаків) призначений для вивчення української мови та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, приклади виконання типових для ЗНО тестів, а також завдання різного рівня складності для групової та індивідуальної роботи. ..
200 грн. 179 грн. Без НДС: 179 грн.
-10% ЗНО Українська мова Тематичні тестові завдання Учимося за тестами (2006-2017) Шпільчак М. В. Вид-во: Симфонія форте
Збірник містить тестові завдання з української мови всіх років ЗНО (2006-2017 рр.), які розподілено за відповідними розділами та темами чинної програми.Посібник призначений для тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитац..
160 грн. 144 грн. Без НДС: 144 грн.