0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова та література

ЗНО 2019 Українська література Інтерактивна хрестоматія Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Інтерактивна хрестоматія містить усі твори, передбачені чинною програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тексти творів супроводжуються коментарями та завданнями, розміщеними на спеціальному полі для самостійної роботи учня. Робота з текстом передбачає викори..
150 грн. Без НДС: 150 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська література Інтерактиний довідник-практикум із тестами Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готуватись як самостійно, ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-7% ЗНО 2019 Українська література в таблицях Матеріали для підготовки до ЗНО Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2019 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
70 грн. 65 грн. Без НДС: 65 грн.
-9% ЗНО 2019 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів україн..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 з української літератури і містить довідковий теоретичний матеріал, програмові твори, паспорти до всіх творів, тренувальні тестові завдання, зразки власних висловлень, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до тестів. ..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української літератури – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість ціл..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Комплексне видання Радченко І. О., Орлова О. М. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 і містить в себе довідник по всій шкільній програмі з української літератури, типові тестові завдання, 3 варіанти тестів у форматі ЗНО, відповіді до всіх завдань, бланки відповідей, літературознавчий словничок та ви..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-12% ЗНО 2019 Українська література Міні-довідник для підготовки Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учит..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-15% ЗНО 2019 Українська література Міні-конспекти Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Посібник укладено відповідно до чинної програми з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2019. Видання призначене для опрацювання учнями матеріалу після прочитання художнього тексту. У міні-конспектах подано ключові слова, якими визначено літературний рід, ..
48 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Матеріали для підготовки Ч.1 Довідковий матеріал Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
     Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи у..
145 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Матеріали для підготовки Ч.2 Тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
      Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи ..
105 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Тематичні тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тестові завдання складено відповідно до вимог чинної програми ЗНО з української літ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-11% ЗНО 2019 Українська література Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Олексієнко Л. П. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української літератури. Зміст, структура та формат завдань аналогічні тим, що пропонуються на іспиті та базовим і поглибленим рівнями. Завдання мають різний рівень скла..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-16% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Хрестоматія містить усі твори, передбачені програмою зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 навчальному році. Перед художніми творами подано стислу інформацію про письменника, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки старшокласників до проходження зовні..
130 грн. 109 грн. Без НДС: 109 грн.
-10% ЗНО 2019 Українська література Хрестоматія для підготовки до ЗНО Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
У хрестоматії подано всі тексти літературних творів, передбачені чинною Програмою зовнішнього незалежного оцінювання та чинними навчальними програмами з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української мови та літератури. ..
90 грн. 81 грн. Без НДС: 81 грн.