0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Математика

-8% ЗНО 2019 Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Істер О. С. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометр..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-10% ЗНО 2019 Математика Довідник для підготовки Капіносов А. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.    Посібник призначений тим, х..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-9% ЗНО 2019 Математика Збірник тестових завдань Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинних програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цік..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-12% ЗНО 2019 Математика Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Бевз В. Г. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуров..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
ЗНО 2019 Математика Комплексне видання Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник забезпечить комплексну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації 2019 року згідно програми ЗНО-2019 та чинних навчальних програм з математики. Він містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів ск..
125 грн. Без НДС: 125 грн.
-12% ЗНО 2019 Математика Міні-довідник для підготовки Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% ЗНО 2019 Математика Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Бевз В. Г. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі ЗНО, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності та структуровано за основними змістовними лініями шкільного курсу математики. Посібник містить тести у формі ЗНО (10 тестів, кожен з яких містить 33 завдання) та відповіді ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
ЗНО 2019 Математика Тренажер Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-11% Математика Довідник для абітурієнтів та школярів Гайштут О. Г., Ушаков Р. П., Шамович О. А. Вид-во: Літера
Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів педагогічних спеціальностей, які вивчають ел..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.