0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Англійська мова

-8% ЗНО 2019 Exam Support Англійська мова Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка
Поcібник пропонує 15 комплекcних теcтів, зaвдaння яких зa типaми тa кількіcтю aнaлогічні тим, що викориcтовуютьcя під чac зовнішнього незaлежного оцінювaння з іноземної мови. Для випуcкників зaклaдів зaгальної середньої оcвіти, вчителів тa уcіх, хто бaжaє підготувaтиcя до теcтувaння з aнглійcьк..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-8% ЗНО 2019 Англійська мова Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО Доценко І., Євчук О. Вид-во: Абетка
Довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано теоретичний матері..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-7% ЗНО 2019 Англійська мова Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО Тверда обкладинка Доценко І., Євчук О. Вид-во: Абетка
Довідник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано теоретичний матері..
150 грн. 140 грн. Без НДС: 140 грн.
-10% ЗНО 2019 Англійська мова Довідник: граматика, лексика, орфографія Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення т..
90 грн. 81 грн. Без НДС: 81 грн.
-9% ЗНО 2019 Англійська мова Збірник тестових завдань Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка
Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та нау­ки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематич..
110 грн. 100 грн. Без НДС: 100 грн.
-10% ЗНО 2019 Англійська мова Збірник тестових завдань Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить 400 різноманітних тестових завдань, які можна використати для підготовки до ЗНО 2019 року, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, ..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% ЗНО 2019 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Кіндзерська Ю. Валігура О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відповіддю. Для випускників шкіл, вступник..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Комплексне видання Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з англійської мови, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. Посібник містить теоретичний ..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-12% ЗНО 2019 Англійська мова Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Константинова О. М. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з англійської мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-12% ЗНО 2019 Англійська мова Міні-довідник для підготовки Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей,..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
ЗНО 2019 Англійська мова Тренажер Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
       Навчальний посібник містить матеріали для ефективної підготовки до ЗНО з англійської мови. До книжки входить тест-зразок і 25 комплексних тестів, рівень яких відповідає чинній програмі ЗНО, а також відповідід до завдань.    Д..
0 грн. Без НДС: 0 грн.