0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Географія

Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів). Книга є сучасним навчально-методичним посібником дл..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-8% ЗНО 2019 Географія Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: "Загальна географія", "Географія материків і океанів", "Фізична географія України", "Еко..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-6% ЗНО 2019 Географія Збірник тестових завдань (1000 тестів+6 комплексних варіантів тестів у форматі ЗНО) Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності за змістом шкільних курсів географії 6-10 класів та шість варіантів комплексних тестових завдань за структурою тесту з географії ЗНО. Запропоновані до всіх тем шкільної географії тестові завдання допоможуть школярам і абітурієнтам перевір..
90 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-10% ЗНО 2019 Географія Збірник тестових завдань Варакута О. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з географії.    Для вчителів географії, абітурієнтів, старшокласн..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
ЗНО 2019 Географія Комплексне видання Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії.    Д..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
ЗНО 2019 Географія Комплексне видання Стадник О. Г. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО 2018 та містить в себе:                                                                &nb..
180 грн. Без НДС: 180 грн.
-10% ЗНО 2019 Географія Міні-довідник для підготовки Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна геогр..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
ЗНО 2019 Географія Тренажер Кузишин А., Заячук О. Вид-во: Підручники і посібники
    У посібнику вміщено п’ятнадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуються під час зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оціню..
0 грн. Без НДС: 0 грн.