0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Хімія

-9% ЗНО 2019 Хімія Збірник тестових завдань Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Збірник містить запитання, вправи та задачі у вигляді тестів різного рівня складності з усіх розділів шкільного курсу хімії.     Книга буде корисною для тих, хто прагне поглибити свої знання з хімії та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Посібником м..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії на 2019 рік. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач; тематичні тестові завдання, завдання сертиф..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-12% ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Прибора Н. А. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з хімії – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. ..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-10% ЗНО 2019 Хімія Комплексне видання Титаренко Н. В. Вид-во: Літера
Посібник містить чотири розділи теоретичного матеріалу, опрацювання яких необхідно для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Для перевірки засвоєння вивченого матеріалу запропоновано тестові завдання у форматі ЗНО. Після кожного тематичного розділу посібника вміщено у..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% ЗНО 2019 Хімія Міні-довідник для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для навчальних закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач.    ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% ЗНО 2019 Хімія Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Прибора Н. А. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з хімії. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до яких входять тестові завдання та відповіді для контролю та самоконтролю. Подані завдання мають різний рівень..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% ЗНО 2019 Хімія Тренажер для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник призначений для підготовки до ЗНО з хімії. Він містить 20 варіантів тестів, складених відповідно до вимог програми ЗНО та чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів х..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів Гриньова М. В., Шиян Н. І., Пустовіт С. В., Джурка Г. Ф., Кращенко Ю. П., Магда В. І., Самусен Ю. В. Вид-во: Літера
У навчально-методичному посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагаль..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.