0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Історія України

-11% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С. В., Мицик Ю. А., Власов В. С. Вид-во: Літера
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.
ЗНО 2019 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
До пропонованого посібника входить наступне: Більше 2000 типових тестових завдань Відповідає програмі ЗНО Типові тестові завдання до кожного розділу програми 3 варіанти тесту у форматі ЗНО Відповіді до ВСІХ тестових завдань Бланк відповідей ..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Довідник для підготовки Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-8% ЗНО 2019 Історія України Довідник+тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретич..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-6% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань (1100 тестів+3 комплексних варіанти ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання та три комплексні варіанти тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання 2019. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з істо..
90 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань (1500 тестів+1 комплексний варіант ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить 1500 тестових завдань та один комплексний варіант тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього оцінювання. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з історії України..
100 грн. 90 грн. Без НДС: 90 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
       Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії Україн..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
    Посібник допоможе абітурієнтам якісно підготуватись до зовнішнього незалежного тестування 2019. Видання містить: програмові вимоги до ЗНО з історії України; репетитор (стислий виклад навчального матеріалу); типові тестові завдання до кожного розділу програми; варіанти тесту..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-12% ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Гук О. І. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з історії України – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової а..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. У виданні представлено теоретичні відомос..
125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Міні-довідник для підготовки Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у с..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-8% ЗНО 2019 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Власов В. Вид-во: Літера
Пам`ятки архітектури та образотворчого мистецтва з історії України є обов'язковими для розпізнавання при складанні тестів ЗНО 2019. Пропонований нами посібник допоможе добре підготуватись до складання цього іспиту! ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-9% ЗНО 2019 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Персоналії + тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнання абітурієнтами а також тестові завдання, згідно програми ЗНО з історії України з використанням наведених зображень. Тестові завдання допоможуть абітурієнтові навчитись розпізнавати ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Портрети історичних персоналій Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО 2019 року з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО-2019 з істор..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-7% ЗНО 2019 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкові для розпізнавання, персоналії, основні дати та події Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами, основні дати та події відповідно до програми ЗНО ..
30 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.