0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2019 Біологія

-8% ЗНО 2019 Біологія Довідник + тести Повний повторювальний курс Підготовка до ЗНО та ДПА Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи", "М..
130 грн. 120 грн. Без НДС: 120 грн.
-5% ЗНО 2019 Біологія Збірник тестових завдань (1250 тестів + 3 комплексних варіанти тестів у форматі ЗНО) Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для заганоосвітніх навчальних закладів з біології, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Пропонований збірник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з біології, 1250 тематичн..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
       Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології.    Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, уч..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-12% ЗНО 2019 Біологія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Сліпчук І. Ю. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторі..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-11% ЗНО 2019 Біологія Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Сліпчук І. Ю. Вид-во: Освіта
Посібник призначений для підготовки до ДПА та ЗНО з біології. Зміст, структура та формат аналогічні пропонованим на тестуваннях ЗНО з біології за базовим і поглибленим рівнями. Посібник містить 10 тренувальних варіантів. Кожен варіант складається із 3 частин: - частина 1 тесту містить 36 з..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% ЗНО 2019 Повний курс біології Структурований довідник Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника укладено згідно з оновленою навчальною програмою з біології для 6–11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмою підготовки до ЗНО та ДПА. Зміст довідника структуровано за рівнями організації життя та поділено ..
220 грн. 198 грн. Без НДС: 198 грн.