0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-11% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С. В., Мицик Ю. А., Власов В. С. Вид-во: Літера
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.
-11% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М., Прокопенко Л. І. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
180 грн. 160 грн. Без НДС: 160 грн.
Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів). Книга є сучасним навчально-методичним посібником дл..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-8% ЗНО 2019 Exam Support Англійська мова Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Євчук О., Доценко І. Вид-во: Абетка
Поcібник пропонує 15 комплекcних теcтів, зaвдaння яких зa типaми тa кількіcтю aнaлогічні тим, що викориcтовуютьcя під чac зовнішнього незaлежного оцінювaння з іноземної мови. Для випуcкників зaклaдів зaгальної середньої оcвіти, вчителів тa уcіх, хто бaжaє підготувaтиcя до теcтувaння з aнглійcьк..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
ЗНО 2019 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
До пропонованого посібника входить наступне: Більше 2000 типових тестових завдань Відповідає програмі ЗНО Типові тестові завдання до кожного розділу програми 3 варіанти тесту у форматі ЗНО Відповіді до ВСІХ тестових завдань Бланк відповідей ..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Довідник для підготовки Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-8% ЗНО 2019 Історія України Довідник+тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретич..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-6% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань (1100 тестів+3 комплексних варіанти ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання та три комплексні варіанти тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання 2019. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з істо..
90 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань (1500 тестів+1 комплексний варіант ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить 1500 тестових завдань та один комплексний варіант тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього оцінювання. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з історії України..
100 грн. 90 грн. Без НДС: 90 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
       Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії Україн..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
    Посібник допоможе абітурієнтам якісно підготуватись до зовнішнього незалежного тестування 2019. Видання містить: програмові вимоги до ЗНО з історії України; репетитор (стислий виклад навчального матеріалу); типові тестові завдання до кожного розділу програми; варіанти тесту..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-12% ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Гук О. І. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з історії України – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової а..
130 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
ЗНО 2019 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. У виданні представлено теоретичні відомос..
125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% ЗНО 2019 Історія України Міні-довідник для підготовки Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
   Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у с..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-8% ЗНО 2019 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Власов В. Вид-во: Літера
Пам`ятки архітектури та образотворчого мистецтва з історії України є обов'язковими для розпізнавання при складанні тестів ЗНО 2019. Пропонований нами посібник допоможе добре підготуватись до складання цього іспиту! ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.