0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова

-12% ЗНО 2020 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% ЗНО ДПА 2020 Українська мова Правопис у таблицях Тестові завдання Авраменко О., Тищенко О. Вид-во: Книголав
Посібник "Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання" містить:    - відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць;     - різнорівневі вправи репродуктивного та творчого характеру;     - завдання в те..
95 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-23% Українська мова Довідник абітурієнтів та школярів Дияк О. В., Прудка В. М. Вид-во: Літера
У пропонованому довіднику послідовно і системно подано основні теоретичні питання курсу української мови. Матеріал структуровано за темами й об’єднано в розділи, які завершуються рубіжним тестуванням. Особливу увагу зосереджено на питаннях культури мови, зокрема на вимогах до написання власного в..
199 грн. 154 грн. Без НДС: 154 грн.
-10% Українська мова: правопис у таблицях, тестові завдання: навч. посібник для підготовки до ДПА та ЗНО: 3-тє видання, доповнене Авраменко О., Онищенко О. Вид-во: Книголав
Навчальний посібник «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання» – це збірка основних правил граматики української мови, що враховують новий правопис, викладених у формі таблиць та тестових завдань. Видання розраховане на учнів 5–11 класів, учителів, а також усіх, хто прагне дізнатися..
115 грн. 104 грн. Без НДС: 104 грн.