0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Методика для вчителів Зарубіжна література 11 клас НОВА ПРОГРАМА

-21% Мій конспект Зарубіжна література 11 клас Рівень стандарту Нова програма Коновалова М. Вид-во: Основа
Посібник складено за новою програмою МОНУ, чинною з 2019 року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик, варіативної складової уроків позакласного читан..
75 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
-11% Усі уроки зарубіжної латератури 11 клас 1 семестр Профільний рівень+рівень стандарту Нова програма 2019 Куцінко О. Вид-во: Основа
Посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною для 2019/20 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків (I семестр) розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Наведені мате..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-11% Усі уроки зарубіжної латератури 11 клас 2 семестр Профільний рівень+рівень стандарту Нова програма 2019 Куцінко О. Вид-во: Основа
Посібник складено за новою програмою Міносвіти, чинною для 2019/20 навчального року. Календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків (II семестр) розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей підлітків та новітніх педагогічних методик. Наведені мат..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.