0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-10% Зошит для лабораторних і практичних робіт Біологія 10 клас Нова програма 2018 Сало Т., Деревинська Л. Вид-во: Весна
У зошиті представлені лабораторні та практичні роботи, навчальні проекти, передбачені чинною програмою Міністерства освіти і науки України, які сприятимуть кращому засвоєнню теоретичних відомостей та виробленню умінь і практичних навичок з курсу біології в 10 класі. Видання розраховане на вчите..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-20% Зошит для практичних робіт Географія 10 клас Нова програма Стадник О. Г. Вид-во: Ранок
Зошит містить усі практичні роботи з курсу «Географія: регіони та країни» та алгоритми проведення досліджень, укладені відповідно до чинної навчальної програми. Посібник містить усі необхідні контурні карти. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до практичних робіт. ..
45 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Тест-контроль Біологія 10 клас + лаб. роботи Рівень стандарту Нова програма 2018 Сало Т. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання містить завдання у тестовій формі контролю знань учнів на уроках біології у 10 класі. Позитивною в зошиті є наявність самостійних робіт і тематичного оцінювання, передбачених чинною програмою, затвердженою МОН України. Навчальне вид..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Тест-контроль Математика 10 клас (Алгебра+геометрія) Рівень стандарту Нова програма 2018 Роганін О. Вид-во: Весна
Зошит для самостійних та контрольних робіт містить завдання в тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках математики в 10 класі. Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою МОН України. Пропон..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Тест-контроль Українська мова та література Нова програма 2018 Жовтобрюх В., Загоруйко О. Вид-во: Весна
Зошит для самостійних і контрольних робіт містить завдання в тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках української мови і літератури у 10 класі. Позитивним у зошиті є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою МОН Украї..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.