0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Атласи, контурні карти 9 клас

-8% Атлас Історія України 9 клас Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
28 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-18% Атлас Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій ІПТ
Атлас з курсу «Всесвітня історія» 9 клас –це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Всесвітня історія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають історичну інформацію про події з 1789 по 1914 роки, зокрема Французька революція (1789-179..
24 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-19% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій
Атлас з географії для 9 класу «Україна і світове господарство» - це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Географія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають географічну інформацію та для повноти і наочності навчального матеріалу міс..
36 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
43 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
Атлас Українознавство 9-11 клас Вид-во: Картографія
Навчальний посібник  "Українознавство" покликаний виховувати патріотизм й будити інтерес до вивчення української історії та культури та завершує серію атласів з однойменного факультативного курсу (вже видано атласи для 5-6 та 7-8 класів). Зміст атласу зорієнтований на програму «Українозн..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
-20% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій ІПТ
Контурні карти з курсу «Історія України» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Історія України» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Історія України» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках практичн..
15 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-5% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
17 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-20% Контурні карти Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій ІПТ
Контурні карти з курсу «Всесвітня історія» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Всесвітня історія» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Всесвітня історія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках пр..
15 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-20% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій
Контурні карти «Україна і світове господарство» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу «Україна і світове господарство» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Географія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках ..
15 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-5% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
      Структура та тематичний зміст контурних карт відповідають діючій програмі з географії, змісту нових підручників з відповідного курсу, а також викликів часу, що диктує сучасне життя. Контурні карти дозволяють виконати практичні роботи передбачені чинною програмою з географії. ..
17 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.