0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Атласи, контурні карти 9 клас

-11% Історія України 9 клас Атлас Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-27% Атлас Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Атлас з курсу «Всесвітня історія» 9 клас –це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Всесвітня історія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають історичну інформацію про події з 1789 по 1914 роки, зокрема Французька революція (1789-179..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Атлас Всесвітня історія 9 клас Новий час (кінець XVIII-початок XX ст.) Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-23% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Атлас з географії для 9 класу «Україна і світове господарство» - це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Географія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають географічну інформацію та для повноти і наочності навчального матеріалу міс..
44 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-11% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
Видання 2020 р.  Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Атлас Українознавство 9-11 клас Вид-во: Картографія
Навчальний посібник  "Українознавство" покликаний виховувати патріотизм й будити інтерес до вивчення української історії та культури та завершує серію атласів з однойменного факультативного курсу (вже видано атласи для 5-6 та 7-8 класів). Зміст атласу зорієнтований на програму «Українозн..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-22% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій
Контурні карти з курсу «Історія України» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Історія України» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Історія України» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках практичн..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-22% Контурні карти Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Контурні карти з курсу «Всесвітня історія» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Всесвітня історія» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Всесвітня історія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках пр..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-22% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій
Контурні карти «Україна і світове господарство» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу «Україна і світове господарство» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Географія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках ..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
      Структура та тематичний зміст контурних карт відповідають діючій програмі з географії, змісту нових підручників з відповідного курсу, а також викликів часу, що диктує сучасне життя. Контурні карти дозволяють виконати практичні роботи передбачені чинною програмою з географії. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.