0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-11% Історія України 9 клас Атлас Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-27% Атлас Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Атлас з курсу «Всесвітня історія» 9 клас –це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Всесвітня історія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають історичну інформацію про події з 1789 по 1914 роки, зокрема Французька революція (1789-179..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Атлас Всесвітня історія 9 клас Новий час (кінець XVIII-початок XX ст.) Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-23% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Атлас з географії для 9 класу «Україна і світове господарство» - це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Географія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають географічну інформацію та для повноти і наочності навчального матеріалу міс..
44 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-11% Атлас Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
Видання 2020 р.  Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Атлас Українознавство 9-11 клас Вид-во: Картографія
Навчальний посібник  "Українознавство" покликаний виховувати патріотизм й будити інтерес до вивчення української історії та культури та завершує серію атласів з однойменного факультативного курсу (вже видано атласи для 5-6 та 7-8 класів). Зміст атласу зорієнтований на програму «Українозн..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-22% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій
Контурні карти з курсу «Історія України» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Історія України» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Історія України» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках практичн..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Історія України 9 клас Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-22% Контурні карти Всесвітня історія 9 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Контурні карти з курсу «Всесвітня історія» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Всесвітня історія» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Всесвітня історія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках пр..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-22% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Інститут передових технологій
Контурні карти «Україна і світове господарство» 9 клас є прекрасним доповненням до атласу «Україна і світове господарство» 9 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Географія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках ..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Географія 9 клас Україна і світове господарство Вид-во: Картографія
      Структура та тематичний зміст контурних карт відповідають діючій програмі з географії, змісту нових підручників з відповідного курсу, а також викликів часу, що диктує сучасне життя. Контурні карти дозволяють виконати практичні роботи передбачені чинною програмою з географії. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-12% Підручник Інформатика 9 клас Ривкінд Й. та ін. Вид-во: Генеза
Навчальний матеріал підручника поділено згідно з програмою на десять розділів. Кожний пункт підручника містить запитання для актуалізації знань, основний навчальний матеріал відповідно до програми, тренувальні вправи, запитання для самоконтролю та практичні завдання, які розподілено за рівнями на..
170 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.
-15% Підручник Історія України 9 клас Турченко Ф., Мороко В. Вид-во: Генеза
Сучасна методика. Цікаві ілюстрації. Творчі завдання. ..
170 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.