0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
-12% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С. В., Мицик Ю. А., Власов В. С. Вид-во: Літера
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України..
170 грн. 150 грн. Без НДС: 150 грн.
-12% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М., Прокопенко Л. І. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
170 грн. 150 грн. Без НДС: 150 грн.
-12% Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів). Книга є сучасним навчально-методичним посібником дл..
170 грн. 150 грн. Без НДС: 150 грн.
ЗНО 2018 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
До пропонованого посібника входить наступне: Більше 2000 типових тестових завдань Відповідає програмі ЗНО Типові тестові завдання до кожного розділу програми 3 варіанти тесту у форматі ЗНО Відповіді до ВСІХ тестових завдань Бланк відповідей ..
100 грн. Без НДС: 100 грн.
ЗНО 2018 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
    Посібник допоможе абітурієнтам якісно підготуватись до зовнішнього незалежного тестування 2018. Видання містить: програмові вимоги до ЗНО з історії України; репетитор (стислий виклад навчального матеріалу); типові тестові завдання до кожного розділу програми; варіанти тесту..
110 грн. Без НДС: 110 грн.
ЗНО 2018 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник призначено для підготовки до ЗНО і ДПА з історії України та укладено відповідно до чинної шкільної програми з історії України та програми ЗНО-2018. В ньому представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з ..
105 грн. Без НДС: 105 грн.
ЗНО 2018 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Власов В. Вид-во: Літера
Пам`ятки архітектури та образотворчого мистецтва з історії України є обов'язковими для розпізнавання при складанні тестів ЗНО 2018. Пропонований нами посібник допоможе добре підготуватись до складання цього іспиту! ..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ЗНО 2018 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Портрети історичних персоналій Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО 2018 року з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО-2018 з істор..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ЗНО 2018 Історія України Типові тестові завдання Власов В. С. Вид-во: Літера
Посібник містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішньою незалежного оцінювання з історії України. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії України УДО..
30 грн. Без НДС: 30 грн.
ЗНО 2018 Історія України Тренажер Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 15 варіантів по 60 тестових завдань, аналогічних до тих, які використовуватимуться під час ЗНО та ДПА з історії України 2018 року. Він укладений відповідно до чинних програм з історії для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і зовнішнього незалежного оціню..
40 грн. Без НДС: 40 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Збірник тестових завдань Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить 400 різноманітних тестових завдань, які можна використати для підготовки до ЗНО 2018 року, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, ..
65 грн. Без НДС: 65 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Валігура О., Кіндзерська Ю. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відповіддю. Для випускників шкіл, вступник..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Комплексне видання Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник відповідає чинній шкільній програмі з англійської мови та програмі ЗНО 2018 року і містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. ..
105 грн. Без НДС: 105 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Комплексне видання Чернишова Ю. та ін. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоретичний матеріал, необхідний для опанування англій..
110 грн. Без НДС: 110 грн.
ЗНО 2018 Англійська мова Типові тестові завдання Мясоєдова С. В. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до ЗНО 2017 з англійської мови. Відповідно до Нової програми ЗНО, всі тести розподіляються за рівнями B1 і B2 та вміщують три розділи: ау..
40 грн. Без НДС: 40 грн.