0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл
-8% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С. В., Мицик Ю. А., Власов В. С. Вид-во: Літера
У довіднику висвітлено історію України від найдавніших часів до сьогодення з позицій сучасної науки. Структура видання поєднує високу інформативність із простотою, логічністю й дохідливістю викладу. Текстовий матеріал належно ілюстрований. Довідник має карти до основних періодів історії України..
150 грн. 138 грн. Без НДС: 138 грн.
-8% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М., Прокопенко Л. І. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
150 грн. 138 грн. Без НДС: 138 грн.
-8% Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів). Книга є сучасним навчально-методичним посібником дл..
150 грн. 138 грн. Без НДС: 138 грн.
-5% ЗНО 2018 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
До пропонованого посібника входить наступне: Більше 2000 типових тестових завдань Відповідає програмі ЗНО Типові тестові завдання до кожного розділу програми 3 варіанти тесту у форматі ЗНО Відповіді до ВСІХ тестових завдань Бланк відповідей ..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-8% ЗНО 2018 Історія України Збірник тестових завдань Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання з історії України 2018 , а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У збірнику предс..
65 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-8% ЗНО 2018 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
    Посібник допоможе абітурієнтам якісно підготуватись до зовнішнього незалежного тестування 2018. Видання містить: програмові вимоги до ЗНО з історії України; репетитор (стислий виклад навчального матеріалу); типові тестові завдання до кожного розділу програми; варіанти тесту..
110 грн. 101 грн. Без НДС: 101 грн.
-7% ЗНО 2018 Історія України Комплексне видання Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник призначено для підготовки до ЗНО і ДПА з історії України та укладено відповідно до чинної шкільної програми з історії України та програми ЗНО-2018. В ньому представлено теоретичні відомості, різноманітні словниково-довідкові й інші допоміжні матеріали та тестові завдання з ..
105 грн. 98 грн. Без НДС: 98 грн.
ЗНО 2018 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Власов В. Вид-во: Літера
Пам`ятки архітектури та образотворчого мистецтва з історії України є обов'язковими для розпізнавання при складанні тестів ЗНО 2018. Пропонований нами посібник допоможе добре підготуватись до складання цього іспиту! ..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
-7% ЗНО 2018 Англійська мова Комплексне видання Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник відповідає чинній шкільній програмі з англійської мови та програмі ЗНО 2018 року і містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. ..
105 грн. 98 грн. Без НДС: 98 грн.
-7% ЗНО 2018 Англійська мова Комплексне видання Чернишова Ю. та ін. Вид-во: Літера
    Посібник для підготовки до ЗНО 2018 з англійської мови містить теоретичний матеріал, необхідний для опанування англійської мови в рамках шкільної програми, лексичний матеріал, програму зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, тренувальні тести різних р..
110 грн. 102 грн. Без НДС: 102 грн.