0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Навчальні, розвивальні книжки

-10% Англійська для дошкільнят Дітям 4-6 років Серія "Мамина школа" Федієнко В., Жирова Т. Вид-во: Школа
Мета посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Зручний невеликий формат дає можливість брати посібник з собою в дорогу чи на відпочин..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-20% Игралочка Математика для детей 4-5 лет Часть 2 Петерсон Л. Г., Кочемасова Е. Е. Изд-во: Ювента
   Учебная тетрадь "Игралочка", часть 2 является дополнительным пособием к курсу "Игралочка" для детей 4-5 лет. В них представлен материал, позволяющий закрепить и расширить знания в индивидуальной работе детей с родителями или воспитателями после занятий.     ..
80 грн. 64 грн. Без НДС: 64 грн.
-16% Книга для читання та розвитку зв'язного мовлення Тверда обкладинка Журавльова А., Федієнко В. Вид-во: Школа
Книга розрахована на дітей 5—6 років, що засвоїли буквар і продовжують розвивати техніку читання. Цікаві тексти не тільки допоможуть дітям розвинути уміння читати, а й, безумовно, викличуть інтерес до читання взагалі. Невеличкі за обсягом твори нададуть можливість дитині прочитати будь-який із ни..
135 грн. 114 грн. Без НДС: 114 грн.
-6% Раз - ступенька, два - ступенька Математика для детей 5-6 лет Часть 1 Петерсон Л. Г., Холина Н. П. Изд-во: Ювента
Учебные тетради "Раз ― ступенька, два ― ступенька...", части 1-2, являются дополнительным пособием к программе математического развития детей 5-6 и 6-7 лет и к методическому пособию "Раз ― ступенька, два ― ступенька...". Учебно-методический комплект "Раз ― ступенька, два ― ступенька..." ориентиро..
80 грн. 75 грн. Без НДС: 75 грн.
-10% Твоя перша книга для читання Дітям 4-7 років Серія "Подарунок маленькому генію" Федієнко В. Вид-во: Школа
    Посібники серії орієнтовані на дітей 4—6 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи — буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники ..
48 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.