0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ДПА 2018 9 клас Українська література

ДПА 9 клас 2019 Збірник завдань з української літератури Єременко А. В., Лупійчук А. В., Перевертун О. П. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник містить 12 контрольних робіт у 2-х варіантах для проведення державної підсумкової атестації з української літератури . У кожному варіанті передбачено 25 завдань, які мають різний рівень складності. Навчальні матеріали відповідають оновленій програмі з української..
35 грн. Без НДС: 35 грн.
-10% ДПА 9 клас 2019 Українська література Відповіді до підсумкових контрольних робіт Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить відповіді до 20 варіантів підсумкових контрольних робіт для ДПА з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної навчальної програми з української літератури.    Для учнів 9 класу, учителі..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% ДПА 9 клас 2019 Українська література Підсумкові контрольні роботи Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
       Видання пропонує 20 варіантів контрольних робіт з української літератури, що містять тестові завдання, однакові за структурою і складністю. Завдання визначають рівень засвоєння програмового матеріалу, перевіряють відповідність знань, умінь і..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.