0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ДПА 2018 9 клас Українська мова

-6% ДПА 9 клас 2018 Українська мова Збірник диктантів Авраменко О. Вид-во: Грамота
Посібник укладено згідно з вимогами чинної навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Видання друге, доповнене й перероблене, призначено для тренувальних і контрольних робіт. Збірник містить нові тексти для диктантів, а також т..
34 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-35% ДПА 9 клас 2019 Українська мова Збірник диктантів Авраменко О. Вид-во: Грамота
Державна підсумкова атестація. Збірник містить 70 диктантів, які подано відповідно до різних рівнів складності. Видання призначено для тренувальних і контрольних робіт. Підготовка до ДПА 2019. Диктанти подані у збірнику - це тексти з класичної та сучасної української літератури, історії ..
50 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% ДПА 9 клас 2019 Українська мова Збірник диктантів Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
       У збірнику запропоновано тексти 100 диктантів для підготовки до ДПА з української мови в 9 класі.    Для вчителів української мови та літератури, учнів 9 класів загальнооосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% ЗНО ДПА 2019 Українська мова Правопис у таблицях Тестові завдання Авраменко О., Тищенко О. Вид-во: Книголав
Посібник "Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання" містить:    - відомості з орфографії й пунктуації, викладені у формі таблиць;     - різнорівневі вправи репродуктивного та творчого характеру;     - завдання в те..
95 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.