0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для тематичного оцінювання 4 клас

-10% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 4 клас Частина 1 Контрольні роботи Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови, 4 кл., у двох частинах. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Контрольні роботи Видавничий дім «Освіта» У першій частині навчального посібника «Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Контрольні роботи» пере..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 4 клас Частина 2 Тематичний тестовий контроль Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освіта
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови, 4 кл., у двох частинах. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Тематичний тестовий контроль Видавничий дім «Освіта» У першій частині навчального посібника «Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Контрольні р..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 4 клас Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі Автор: Грущинська І. В. Контроль знань. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі» є складовою НМК з природознавства для ..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Контрольні роботи Природознавство 4 клас Тематичний контроль До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Жаркова, Л. Мечник «Природознавство. 4 клас». Завдання подані у двох варіантах. Ус..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Ступеньки к успеху Тематическое оценивание 4 класс Обновленная программа Айзацкая Н. И. Изд-во: Освита
«Сходинки до успіху», 4 клас  Н. І. Айзацька  Тематичне оцінювання та компетентнісні завдання Зошити містять завдання для перевірки знань учнів з математики, російської та української мови, літературного читання, природознавств (2–4 класи). У посібниках запропоновано завд..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-10% Сходинки до успіху 4 клас Тематичне оцінювання Айзацька Н. Вид-во: Освіта
«Сходинки до успіху», 4 клас  Н. І. Айзацька  Тематичне оцінювання та компетентнісні завдання Зошити містять завдання для перевірки знань учнів з української мови, літературного читання, математики, природознавства та курсу «Я у світі» (2–4 класи). У посібниках запропонов..
42 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-10% Тематичний контроль Природознавство 4 клас Контрольні роботи До підручника І.Грущинської - Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до оновленої навчальної програми та підручника І. Грущинської «Природознавство. 4 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завданн..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний контроль Природознавство 4 клас Контрольні роботи До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до оновленої навчальної програми та підручника Т. Гільберг, Т. Сак «Природознавство. 4 клас». Завдання подано у двох варіантах. У..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний тестовий контроль Інформатика 4 клас Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник «Інформатика. Тематичний тестовий контроль, 4 клас» містить різного типу завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках інформатики в 4 класі. Передбачено запитання, що допоможуть сформувати вміння оцінити власні успіхи та рівень складності навча..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению 4 класс Грущинская И. Изд-во: Освита
Тетрадь для тематического оценивания знаний по природоведению в 4 классе Автор: Грущинская И. В. Контроль знаний Видавничий дім «Освіта» Учебное пособие «Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению в 4 классе» является составляющей комплекта по природове..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.