0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Образотворче мистецтво 4 клас

-13% Альбом Образотворче мистецтво 4 клас Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художн..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-12% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас Горошко Н. Вид-во: Ранок
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 4 класу. Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для учнів формі пояснює особливості мови різних видів образотворчого мистецтва, пропонує цікаві вправи та творчі завдання...
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-11% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас До підручника М.Резниченка, С.Трач - Шевченко Н. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України та підручника М. І. Резніченко, С. К. Трач «Образотворче мистецтво. 4 клас»..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас До підручника О.Калініченко, В.Сергієнко - Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів та підручника Калініченко ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Рабочая тетрадь Изобразительное искусство 4 класс Калиниченко О. и др. Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь по изобразительному искусству, 4 кл. Авторы: Калиниченко Е. В., Калиниченко В. В., Сергиенко В. В. Рабочая тетрадь-альбом Видавничий дім «Освіта» В «Рабочей тетради по изобразительному искусству» поданы задания, к которым предусмотрены варианты их выполнения. На трени..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Робочий зошит Образотворче мистецтво 4 клас Калініченко О. та ін. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з образотворчого мистецтва, 4 кл. Автори: Калініченко О. В., Калініченко В. В., Сергієнко В. В. Робочий зошит-альбом. Видавничий дім «Освіта» Робочий зошит з образотворчого мистецтва (українською і російською мовами) є складовою НМК для 4 класу з образотворчого мистецтва. У..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Чарівний пензлик Альбом-посібник 4 клас Образотворче мистецтво Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів і спрямовані на розвиток універсальних художньо-тв..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.