0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-22% Альбом друга природи 4 клас Всесвіт Земля Батьківщина - Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Альбом друга природи. Всесвіт. Земля. Батьківщина Автор: Грущинська І. В. Навчальний посібник-альбом Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Альбом друга природи. Всесвіт. Земля. Батьківщина» є складовою НМК з природознавства для 4 класу. В альбомі вміщено невеликі за розміром, ..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Альбом Образотворче мистецтво 4 клас Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художн..
45 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-14% Альбом Трудове навчання 4 клас Бровченко А. Вид-во: Генеза
До підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Веремійчик І.М., Тименко В.П. Вид-во: Генеза. Альбом з трудового навчання відповідає програмі з трудового навчання для 4 класу загальнооосвітніх навчальних закладів. Посібник містить 35 творчих робіт з використанням різних технік: робота з ..
50 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-12% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас Горошко Н. Вид-во: Ранок
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 4 класу. Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для учнів формі пояснює особливості мови різних видів образотворчого мистецтва, пропонує цікаві вправи та творчі завдання...
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-11% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас До підручника М.Резниченка, С.Трач - Шевченко Н. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України та підручника М. І. Резніченко, С. К. Трач «Образотворче мистецтво. 4 клас»..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 4 клас До підручника О.Калініченко, В.Сергієнко - Демчак С., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів та підручника Калініченко ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Майстер-саморобко Альбом-посібник 4 клас Трудове навчання До підручника І.Веремійчика, В.Тименка - Копитіна Н, Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи), спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів четвер..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Маленький трудівничок 4 клас Альбом-посібник з трудового навчання Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
  В альбомі-посібнику запроновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України (В.К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1-4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей ..
65 грн. 58 грн. Без НДС: 58 грн.
-10% Рабочая тетрадь В стране мастеров 4 класс Котелянец Н. и др. Изд-во: Сиция
Робочий зошит-альбом з трудового навчання «У країні майстрів» для 4 класу ЗНЗ із навчанням українською і російською мовами. Автори: Котелянець Н.В., Агєєва О.В., Котелянець Ю.С. Є складовою навчально-методичного комплекту. Містить не лише ігрові та пізнавальні завдання до кожного уроку, а й наб..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Рабочая тетрадь Изобразительное искусство 4 класс Калиниченко О. и др. Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь по изобразительному искусству, 4 кл. Авторы: Калиниченко Е. В., Калиниченко В. В., Сергиенко В. В. Рабочая тетрадь-альбом Видавничий дім «Освіта» В «Рабочей тетради по изобразительному искусству» поданы задания, к которым предусмотрены варианты их выполнения. На трени..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Робочий зошит Мистецтво 4 клас Масол Л. М., Гайдамака Е. В., Очеретяна Н. В., Колотило О. М. Вид-во: Генеза
Розвиваємо ключові, предметні мистецькі та міжпредметні естетичні компетентності. Подаємо цікаві й різноманітні завдання. Формуємо елементарні художні вміння й навички у процесі творчості. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Робочий зошит Образотворче мистецтво 4 клас Калініченко О. та ін. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з образотворчого мистецтва, 4 кл. Автори: Калініченко О. В., Калініченко В. В., Сергієнко В. В. Робочий зошит-альбом. Видавничий дім «Освіта» Робочий зошит з образотворчого мистецтва (українською і російською мовами) є складовою НМК для 4 класу з образотворчого мистецтва. У..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит У країні майстрів 4 клас Котелянець Н. та ін. Вид-во: Сиция
Робочий зошит-альбом з трудового навчання «У країні майстрів» для 4 класу ЗНЗ із навчанням українською і російською мовами. Автори: Котелянець Н.В., Агєєва О.В., Котелянець Ю.С. Є складовою навчально-методичного комплекту. Містить не лише ігрові та пізнавальні завдання до кожного уроку, а й наб..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Умійко Альбом-посібник Трудове навчання 4 клас До підручника Н.Котелянець, О.Агєєвої - Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва «Трудове навчання. 4 клас», спр..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Чарівний пензлик Альбом-посібник 4 клас Образотворче мистецтво Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів і спрямовані на розвиток універсальних художньо-тв..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.