0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Я у світі 4 клас

-10% Бліц-контроль Я у світі 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника Н.Бібік - Сталена Л., Жаркова І. Вид-во:Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 4 класу з предмета «Я у світі» (до підручника Бібік Н. М. «Я у світі. 4 клас»).    Для вчителів початкової шко..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Бліц-контроль Я у світі 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника О.Тагліної, Г.Іванової - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 4 класу з предмета «Я у світі» (до підручника Тагліної О. В., Іванової Г. Ж. «Я у світі. 4 клас»).    Для вчит..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-11% Мої проекти Робочий зошит 4 клас Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник призначений для учнів 4 клаcів загальноосвітніх навчальних закладів і входить до складу навчально-методичного комплекту «Мої проекти». Робочий зошит допоможе учням навчитися виконувати проекти самостійно або у групі, ознайомить з етапами роботи над проектом, із тим, як збира..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-12% Рабочая тетрадь Я в мире 4 класс К учебнику Н.Бибик - Бибик Н., Бондарчук Г. Изд-во: Основа
Тетрадь соответствует учебной программе «Я в мире» для 4 класса общеобразовательных учебных заведений (с учетом изменений, утвержденных приказом МОН Украины от 05.08.2016 г. № 948) и учебнику Н. М. Бибик. В пособие включены задания исследовательского характера, практические работы, тесты разной..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Рабочая тетрадь Я в мире 4 класс К учебнику Н.Бибик - Жук М. и др. Изд-во: Підручники і посібники
   Рабочая тетрадь на печатной основе составлена в соответствии с обновленной программой по предмету «Я в мире» и учебника Бибик Н. М. Я в мире : учебник для 4 кл. общеобразоват. учеб. завед. / Н. М. Бибик. — Харьков : Издат. группа «Основа», 2015. В тетради содержатся задания..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Рабочая тетрадь Я в мире 4 класс К учебнику О.Таглиной, Г.Ивановой - Таглина О., Иванова Г. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 4 классов общеобразовательных учебных заведений и соответствует действующей программе по курсу «Я в мире» (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) и учебнику О. В. Таглиной, Г. Ж. Ивановой (Х., Изд-во «Ранок», 2015). ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підрічника О.Тагліної, Г.Іванової - Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній програмі з курсу «Я у світі» (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручнику О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової (Х., Вид-во «Ранок», 2015). Ретельно піді..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підручника Н.Бібік - Бібік Н., Бондарчук Г. Вид-во: Основа
Посібник відповідає вимогам навчальної програми «Я у світі» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948) і змісту підручника Н. М. Бібік. Видання містить вправи дослідницького характеру, практичні завдання для са..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підручника Н.Бібік - Гнатюк О. Вид-во: Генеза
Пропонуємо навчальні посібники за оновленою програмою 2016 року. Уміщуємо репродуктивні, творчі, тестові завдання різних рівнів складності. Подаємо єдину уніфіковану систему умовних позначень, покликану полегшити користування зошитами ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підручника Н.Бібік - Жук М., Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до оновленої навчальної програми з предмета «Я у світі» та підручника Н. Бібік «Я у світі. 4 клас». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи.   &..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підручника О.Тагліної, Г. Іванової - Гнатюк О. Вид-во: Генеза
Сприяємо формуванню соціальної компетентності. Пропонуємо чітку структуру посібника, яка допоможе учневі закріпити набуті знання. Активізуємо діяльність учнів за допомогою творчих завдань. ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит Я у світі 4 клас До підручника О.Тагліної, Г.Іванової - Жук М., Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до оновленої навчальної програми з предмета «Я у світі» та підручника О. Тагліної, Г. Іванової  «Я у світі. 4 клас». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів, творчі завдання і практичні роботи..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.