0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Німецька мова 4 клас

-13% Експрес-контроль Німецька мова 4 клас Відривні картки Бєлозьорова О. Вид-во: Ранок
Посібник укладено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях. Кожна самостійна робота роз..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Робочий зошит Німецька мова 4 клас До підручника Deutsch lernen ist super Сотникова С., Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 4 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є формування навичок пис..
60 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Робочий зошит Німецька мова 4 клас До підручника Л.Горбач - Рудницька Л. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит з німецької мови укладено відповідно до оновленої програми МОН України й підручника Л. Горбач та ін. «Німецька мова. 4 клас». Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 4-го класу, закріпленню та систематизації набути..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-13% Робочий зошит Німецька мова 4 клас Оновлена програма Горбач Л., Савченко Л. Вид-во: Грамота
Робочий зошит укладено відповідно до чинної програми. Посібник є складовою навчально-методичного комплекту з німецької мови й доповнює підручник «Німецька мова. 4 клас» (авт. Л. В. Горбач, Л. П. Савченко). У зошиті вміщено вправи для розвитку писемного мовлення, ..
40 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-13% Тестовий зошит Німецька мова 4 клас До підручника Deutsch lernen ist super Сотникова С., Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 4-го класу «Deutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання..
32 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.