0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Основи здоров'я 4 клас

-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І. Беха та ін. - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової та ін. «Основи здоров’я. 4 клас»).     &nbs..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника О.Гнатюк - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 4 клас»).      Для учнів, учителів п..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-13% Експрес-контроль Основи здоров'я 4 клас Косовцева Н. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої — виявити прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7-10 хвилин. ..
15 грн. 13 грн. Без НДС: 13 грн.
-14% Зошит з основ здоров'я 4 клас Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо посібник, котрий має чітку структуру. Заохочуємо до навчання цікавими вправами. Подаємо практичні та творчі завдання. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-11% Зошит-практикум Основи здоров'я 4 клас Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С. Вид-во: Алатон
Практикум містить матеріали для проведення уроків за підручником «Основи здоров’я» (автори І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко). Він є складовою навчально-методичного комплекту, до якого також входять підручник і посібник для вчителя. Цей комплект реалізує концепцію роз..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Мої проекти Робочий зошит 4 клас Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник призначений для учнів 4 клаcів загальноосвітніх навчальних закладів і входить до складу навчально-методичного комплекту «Мої проекти». Робочий зошит допоможе учням навчитися виконувати проекти самостійно або у групі, ознайомить з етапами роботи над проектом, із тим, як збира..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Рабочая тетрадь Основы здоровья 4 класс Бойченко Т. Е., Коваль Н. С. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с учебной программой «Основы здоровья» для 4 класса общеобразовательных учебных заведений (с учетом изменений, утвержденных приказом МОН Украины от 05.08.2016 г. № 948) и учебником Т. Е. Бойченко, Н. С. Коваль. Тетрадь содержит разноуровневые задания, цель ко..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-10% Рабочая тетрадь Основы здоровья 4 класс К учебнику И.Беха и др. - Диптан Н. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) и учебником И. Д. Беха, В. В, Воронцовой, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко (К.: "Аллатон", 2015). Тетрадь содержит практические работы, задания с использованием..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Рабочая тетрадь Основы здоровья 4 класс К учебнику И.Беха и др. - Жаркова И., Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
   Рабочая тетрадь на печатной основе составлена в соответствии с обновленной действующей учебной программой по предмету «Основы здоровья» и учебника Основы здоровья. Учебник для 4-го кл. общеобразов. уч. завед./ И. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С...
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас Бойченко Т., Коваль Н. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до навчальної програми «Основи здоров’я» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948) та підручника Т. Є. Бойченко, Н. С. Коваль. Зошит містить різнорівневі завдання, покликані спри..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-13% Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас До підручника І.Беха та ін, - Діптан Н. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка (К.: «Алатон», 2015). У зошиті є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використанням..
32 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-10% Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас До підручника І.Беха та ін. - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою складений відповідно до оновленої чинної навчальної програми з курсу «Основи здоров’я» та підручника Основи здоров’я : Підручник для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Д. І. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко. — К. : Видавництво..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-13% Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас До підручника О.Гнатюк - Діптан Н., Чекіна О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає програмі (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручнику О. В. Гнатюк. У навчальному посібнику є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використан..
32 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-10% Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас До підручника О.Гнатюк - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит з друкованою основою укладений відповідно до оновленої чинної навчальної програми з курсу «Основи здоров’я» та підручника Гнатюк О. В. Основи здоров’я : підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О. В. Гнатюк. — Київ : Генеза, 2015. Зошит містить..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Тестові завдання з основ здоров'я 4 клас Фруктова Я. С. Вид-во: Генеза
  Перевіряємо рівень навчальних досягнень учнів. Пропонуємо завдання для поточного й тематичного контролю. Питання будуємо у вигляді відкритих і закритих тестових завдань.   ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.