0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Природознавство 4 клас

-11% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І.Грущинської - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства учнів 4 класу (до підручника Грущинська І. В. «Природознавство. 4 клас»).    Для учнів, учителів поч..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів із природознавства.      Для вчителів початкових класів, батьків, учнів. ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Бліц-контроль Природознавство 4 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства.      Для вчителів початкових класів, батьків, учнів. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 4 клас Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі Автор: Грущинська І. В. Контроль знань. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі» є складовою НМК з природознавства для ..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Зошит друга природи 4 клас Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи, 4 кл. Автор: Грущинська І.В. Робочий зошит з природознавства Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит друга природи» є складовою НМК з природознавства для 4 класу. Робочий зошит вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 4 класі, які назива..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-14% Зошит з природознавства 4 клас До підручника І.Грущинської - Андрусенко І. Вид-во: Генеза
Перевіряємо предметні компетентності. Пропонуємо різноманітні типи завдань, що відповідають змісту підручника й оновленій програмі. Уміщуємо календар погоди й тестові завдання для тематичного контролю. ..
35 грн. 30 грн. Без НДС: 30 грн.
-10% Зошит з природознавства 4 клас Оновлена програма Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Вид-во: Генеза
Розвиваємо природознавчі компетентності. Здійснюємо поточний контроль навчальних досягнень. Уміщуємо вкладку з тестовими завданнями за всіма навчальними темами для контролю та самоконтролю навчальних досягнень школярів. ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Зошит моїх досягнень Природознавство 4 клас Грущинська І. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до нової програми з природознавства для загальноосвітніх навчальних закладів (1–4 класи) з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та нових критеріїв оцінювання. У зошиті подано матеріали для самостійних та тематичних контрольних робіт у двох..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Контрольні роботи Природознавство 4 клас Тематичний контроль До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Жаркова, Л. Мечник «Природознавство. 4 клас». Завдання подані у двох варіантах. Ус..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-11% Мої проекти Робочий зошит 4 клас Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник призначений для учнів 4 клаcів загальноосвітніх навчальних закладів і входить до складу навчально-методичного комплекту «Мої проекти». Робочий зошит допоможе учням навчитися виконувати проекти самостійно або у групі, ознайомить з етапами роботи над проектом, із тим, як збира..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-13% Навчальні проекти та практичні роботи з природознавства 4 клас Ємельяненко О., Кіндій І Вид-во: Генеза
Допомагаємо вчителеві ефективно організувати й реалізувати на практиці всі передбачені оновленою програмою практичні роботи та навчальні проекти. Включаємо інструкції з виконання завдань і рекомендації щодо реалізації проектів. Подаємо тестові завдання та місце для оформлення резу..
30 грн. 26 грн. Без НДС: 26 грн.
-13% Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс К учебнику И.Грущинской - Диптан Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 4 классов общеобразовательных учебных заведений и соответствует действующей программе (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948). Разноуровневые задания с использованием диаграмм, таблиц, схем способствуют развитию мы..
32 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.
-10% Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс К учебнику И.Грущинской - Жаркова И., Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
   Тетрадь с печатной основой составлена в соответствии с обновленной действующей учебной программой по природоведению и учебником Грущинская И.В. Природоведение: учебник для 4 кл. общеобразоват. учеб. завед. С обучением на русском языке/ И. В. Грущинская  — К. : Видавничий дім «Ос..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс Таглина О., Иванова Г. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 4 классов общеобразовательных учебных заведений и соответствует действующей программе по природоведению (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) и учебнику О. В. Таглиной, Г. Ж. Ивановой (Х., Изд-во «Ранок», 2015). ..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-13% Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника І.Грущинської - Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає програмі з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948. Різнорівневі завдання з використанням діаграм, таблиць, схем сприятимуть розвитку мислення учнів, збагатять їхні у..
32 грн. 28 грн. Без НДС: 28 грн.